Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області

Основні новини

18.01.2019
18 січня начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області Сергій Кіндзерський відвідав з робочим візитом Кам'янець-Подільське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області
16.01.2019
В управлінні соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради відбулося засідання ради з питань безпечної життєдіяльності населення райдержадміністрації у роботі якої взяв участь начальник Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Василь Василик
15.01.2019
У період з 08 по 11 січня в управлінні та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та "круглі столи".
10.01.2019
Страховий експерт з охорони праці Славутського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області В.Лясковський провів робочу зустріч з трудовим колективом фізичної особи - підприємця Терпелюка О.В. Під час заходу обговорили питання стану охорони праці на підприємстві та дотримання чинного законодавства з охорони праці.
08.01.2019
У період з 02 по 04 січня в управлінні та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та "круглі столи".
29.12.2018
Страховим експертом з охорони праці Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Дехтяруком для керівного складу та рядових працівників ТОВ "Енселко Агро" проведено нараду "Дотримання охорони праці в сільськогосподарському виробництві".
29.12.2018
У період з 26 по 29 грудня в управлінні та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та "круглі столи".
28.12.2018
У Жищинецькому ліцеї Городоцької міської ради страховим експертом з охорони праці Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області Валентиною Сандурською проведено семінар на тему: "Організація охорони праці в навчальному закладі".
22.12.2018
Відповідно до плану роботи управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області на ІV квартал 2018 року 20-21 грудня 2018 року під головуванням начальника управління виконавчої дирекції Фонду Сергія Кіндзерського проведено дводенну виїзну нараду.
facebook

Оголошення

16/01/2019
До уваги страхувальників! За І квартал 2019 року страхувальники, які мають заборгованість зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України, будуть подавати звіт до Фонду за новою формою.
04/01/2019
Анонс подій з 14 по 18 січня 2019 року, що відбудуться за участю працівників управління та відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області
10/12/2018
Консультації щодо застосування Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду щоденно надаються працівниками Фонду в управлінні виконавчої дирекції Фонду та його відділеннях.

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України