Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області

Основні новини

16.10.2019
Страховий експерт з охорони праці Дунаєвецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Чаплінський в рамках заключного етапу підготовки до опалювального сезону провів навчання і перевірку знань з питань охорони праці у операторів котелень КП "Теплових мереж" Дунаєвецької міської ради.
15.10.2019
У період з 07 по 11 жовтня в управлінні та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та "круглі столи".
11.10.2019
Комісії (уповноважені) із соціального страхування створюються на кожному підприємстві незалежно від форми власності та приймають рішення про призначення або відмову в призначенні матеріального забезпечення застрахованим особам.
09.10.2019
Страховий експерт з охорони праці Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Дехтярук взяв участь у засіданні "круглого столу" з працівниками "Полонське підприємство теплових мереж" на тему: "Пріоритет життя і здоров'я працівників, створення належних, безпечних і здорових умов праці".
07.10.2019
У період з 30 вересня по 04 жовтня в управлінні та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та "круглі столи".
04.10.2019
Страховий експерт з охорони праці Дунаєвецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Чаплінський в рамках заключного етапу підготовки до опалювального сезону провів навчання і перевірку знань з питань охорони праці у операторів котелень в закладах освіти Дунаєвецького району.
02.10.2019
З метою проведення заходів з профілактики нещасних випадків та професійних захворювань на виробництві страховий експерт з охорони праці Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області Н.Божок взяла участь в семінар-нараді для працівників Судилківської сільської ради.
30.09.2019
У період з 23 по 27 вересня в управлінні та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та "круглі столи".
25.09.2019
Начальник Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області В.Лаврентів провів робочу зустріч з начальником управління охорони здоров'я Хмельницької міської ради Б.Ткачем.
facebook

Оголошення

11/10/2019
Анонс подій з 21 по 25 жовтня 2019 року, що відбудуться за участю працівників управління та відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області
01/10/2019
ГРАФІК проведення перевірок стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи на підприємствах, установах, організаціях Хмельницької області страховими експертами з охорони праці відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області в ІV кварталі 2019 року
19/09/2019
План-графік проведення перевірок страхувальників управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області та його відділеннями на IV квартал 2019 року. Перейти за посиланням >>>
06/06/2019
ПОРЯДОК розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві
17/04/2019
«БЕЗПЕЧНЕ ТА ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ ПРАЦІ»
10/12/2018
Консультації щодо застосування Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду щоденно надаються працівниками Фонду в управлінні виконавчої дирекції Фонду та його відділеннях.

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України