Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області

Основні новини

18.04.2019
Під головуванням начальника управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Сергія Кіндзерського та за участю заступників, начальників відділів апарату управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області і начальника Дунаєвецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду Анатолія Панасевича проведено робочу нараду за результатами перевірки Дунаєвецького відділення.
17.04.2019
Начальник Хмельницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області О.Повадюк разом із заступником начальника Хмельницького відділення І.Чайковським провели робочу зустріч із заступником головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності В.Новосадом та завідувачем консультативно-діагностичного центру С.Савичевим Волочиської центральної районної лікарні.
16.04.2019
Відбулася довгоочікувана та урочиста подія - відкриття нового терапевтичного корпусу Городоцької центральної районної лікарні.В урочистостях взяли участь начальник Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області Юрій Лабань та спеціалісти відділення, керівництво райдержадміністрації, міськвиконкому, головні лікарі сусідніх районів, медичні працівники району та міста, очільники підприємств.
15.04.2019
У період з 08 по 12 квітня в управлінні та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та "круглі столи".
10.04.2019
Розпочинаються весняно-польові роботи, які вимагають проведення комплексу заходів, спрямованих на забезпечення здорових та безпечних умов праці робітників. Вимоги безпеки й охорони праці, яких необхідно дотримуватись під час виконання робіт у сільському господарстві, передбачені правилами охорони праці в сільськогосподарському виробництві.
09.04.2019
В Управлінні соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради відбувся семінар-нарада з керівниками та спеціалістами служб охорони праці підприємств, установ та організацій міста усіх форм власності та господарювання.
08.04.2019
У період з 01 по 05 квітня в управлінні та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та "круглі столи".
05.04.2019
Начальник Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Лаврентів та начальник відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Ю.Чинник провели робочі зустрічі з начальниками та головними лікарями медичних установ міста.
04.04.2019
03 квітня 2019 року у навчально-культурному центрі "Побужжя" Федерації профспілок Хмельницької області проводився семінар-навчання голів первинних профспілкових організацій Хмельницької районної організації профспілки працівників освіти і науки України.
facebook

Оголошення

17/04/2019
«БЕЗПЕЧНЕ ТА ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ ПРАЦІ»
12/04/2019
Анонс подій з 15 по 19 квітня 2019 року, що відбудуться за участю працівників управління та відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області
29/03/2019
ГРАФІК проведення перевірок стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи на підприємствах, установах, організаціях Хмельницької області страховими експертами з охорони праці відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області в ІI кварталі 2019 року
16/01/2019
До уваги страхувальників! За І квартал 2019 року страхувальники, які мають заборгованість зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України, будуть подавати звіт до Фонду за новою формою.
10/12/2018
Консультації щодо застосування Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду щоденно надаються працівниками Фонду в управлінні виконавчої дирекції Фонду та його відділеннях.

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України