Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області

Основні новини

23.04.2018
З метою реалізації державної політики у сфері охорони праці та промислової безпеки, керуючись принципами партнерства, взаємної відповідальності та соціального діалогу укладено Угоду про співпрацю між управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області та управлінням Держпраці у Хмельницькій області. Дана Угода закріплює домовленості щодо спільних дій задля забезпечення конституційних прав громадян на належні, безпечні та здорові умови праці, посилення ефективності державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про охорону праці, гігієну праці, про працю і занятість населення.
23.04.2018
Традиційно кожної весни проводиться всеукраїнська акція з благоустрою "За чисте довкілля". В рамках акції проводяться заходи, спрямовані на поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій, в тому числі створення нових лісових насаджень, висадка дерев і кущів, упорядкування сміттєзвалищ, очищення від сміття берегів річок, ставків тощо. Працівники управління та відділень управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області активно долучилися до акції та провели суботник по благоустрою, своїм прикладом показавши, що від громадянської та екологічної свідомості кожного залежить навколишнє природне середовище.
20.04.2018
У період з 16 - 20 квітня в управлінні та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та "круглі столи".
20.04.2018
В Летичівській центральній районній лікарні відбулася нарада з головним лікарем закладу Зьомко В.В., лікарями - членами ЛКК та завідуючими відділеннями за участю начальника відділу медичних та соціальних послуг управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Чинника Ю.Д. і начальника Летичівського відділення управління Бальжика С.П. Темою наради стало обговорення питань направлення застрахованих осіб після перенесення захворювань та травм до реабілітаційних відділень санаторних-курортних закладів. Того ж дня представники Фонду взяли участь у нараді щодо реабілітаційного лікування застрахованих осіб з лікарями Старосинявської центральної районної лікарні. В ході проведених нарад були прийняті спільні рішення щодо активізації роботи з відновлювального лікування.
19.04.2018
Міністерство молоді та спорту України та Фонд соціального страхування 21 грудня 2017 року підписали Меморандум про партнерство та співробітництво. однією з основних цілей Меморандуму є створення сприятливих умов для надання допомоги спортсменам та тренерам, членам штатних збірних команд у разі настання нещасного випадку під час навчально-тренувальної діяльності. Працівники Фонду залучаються для інформування порядку надання матеріального забезпечення, страхових виплат, соціальних послуг, формування системи моніторингу страхових випадків у сфері фізичної культури і спорту на місцях, проведення семінарів з питань державного соціального страхування та профілактики нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань для тренерського складу.
19.04.2018
В рамках проведення в області у 2018 році Дня охорони праці, який відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 року № 685/2006 "Про День охорони праці" відзначається щорічно 28 квітня у Всесвітній день охорони праці, 19 квітня у м. Красилові проведено семінар-нараду. Захід організований управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області (далі - управління виконавчої дирекції Фонду) на базі ТОВ "Манн+Хуммель Фільтрейшн Текнолоджі Україна" за участю начальника управління виконавчої дирекції Фонду Кіндзерського С.М., заступника голови Хмельницької облдержадміністрації Олійника В.Ц., директора ТОВ "Манн+Хуммель Фільтрейшн Текнолоджі Україна" Будяй О.В. та страхових експертів з охорони праці відділень управління виконавчої дирекції Фонду. Про завдання та функції управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області в частині профілактики страхових випадків виступив начальник управління Кіндзерський С.А.
18.04.2018
На виконання пункту 2.14.1. Плану підвищення рівня професійної компетентності працівників органів Державної фіскальної служби на 2018 рік, затвердженого наказом ДФС України від 10.01.2018 № 29, на базі Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС, 18 квітня проводився очний етап спеціалізованої підготовки для керівників фінансових підрозділів митниць та ГУ ДФС за темою: "Актуальні питання бухгалтерського обліку в органах ДФС". У вищезазначеному заході взяла участь начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області Даньковська Н.П.
18.04.2018
У Департаменті охорони здоров'я Хмельницької облдержадміністрації, з ініціативи управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проведено нараду на тему: "Підведення підсумків щодо направлення застрахованих осіб до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів України після перенесених захворювань і травм у І-му кварталі 2018 року".
17.04.2018
У рамках проведення Дня охорони праці, який відзначається 28 квітня, у Хмельницькому відбувся щорічний міський огляд-конкурс на кращу організацію роботи з охорони праці, який тривав впродовж березня-квітня цього року. Організаційний комітет з підготовки та проведення конкурсу очолив заступник міського голови Нестерук А.М., а до його складу увійшли: завідувач сектору профілактики виробничого травматизму Дубина М.В., представники виконавчого комітету Хмельницької міської ради, управління Держпраці в Хмельницькій області, Федерації профспілок в Хмельницькій області.
a href="https://www.facebook.com/VDFSSU">facebook

Оголошення

Анонси на 23 - 27 квітня 2018 року
13/04/2018
ПЛАН ЗАХОДІВ із відзначення Дня охорони праці в Україні у 2018 році під девізом "Захищене і здорове покоління"
13/04/2018
28 квітня - День охорони праці

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України