Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області

Основні новини

19.08.2019
У Старосинявському центрі первинної медико-санітарної допомоги проведено семінар
16.08.2019
У період з 12 по 16 серпня в управлінні та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та "круглі столи".
14.08.2019
Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області звертає увагу на безпеку працівників при виконанні робіт по ремонту і експлуатації водопровідних та каналізаційних мереж, колекторів.
13.08.2019
Начальник Летичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області Сергій Бальжик взяв участь у засіданні комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при Летичівській районній державній адміністрації.
12.08.2019
У період з 05 по 09 серпня в управлінні та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та "круглі столи".
05.08.2019
Страховим експерт з охорони праці Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Сандурською спільно з представником Управління Держпраці в Хмельницькій області проведено семінар-навчання для трудового колективу ПРАТ "Городоцький елеватор Суффле" на тему "Безпека працюючих під час зерноочисних робіт".
05.08.2019
У період з 29 липня по 02 серпня в управлінні та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та "круглі столи".
01.08.2019
В агроформуваннях районів Хмельницької області наближається пора збору врожаю зернових культур, заготівлі грубих кормів, тому найбільш травмонебезпечним періодом є проведення зернозбиральних робіт.
30.07.2019
У Старокостянтинівської РДА відбувся семінар бухгалтерів та голів комісій із соціального страхування страхувальників міста Старокостянтинів з питань правильності нарахування, призначення та виплати матеріального забезпечення.
facebook

Оголошення

16/08/2019
Анонс подій з 19 по 23 серпня 2019 року, що відбудуться за участю працівників управління та відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області
08/07/2019
ГРАФІК проведення перевірок стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи на підприємствах, установах, організаціях Хмельницької області страховими експертами з охорони праці відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області в ІII кварталі 2019 року
06/06/2019
ПОРЯДОК розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві
17/04/2019
«БЕЗПЕЧНЕ ТА ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ ПРАЦІ»
10/12/2018
Консультації щодо застосування Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду щоденно надаються працівниками Фонду в управлінні виконавчої дирекції Фонду та його відділеннях.

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України