Управління в Хмельницькій області

Основні новини

06.12.2017
У залі засідань Ярмолинецької селищної ради керівництвом Хмельницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області проведено семінар-навчання для голів комісій із соціального страхування, головних бухгалтерів та інженерів з охорони праці підприємств, установ та організацій Ярмолинецького району.
05.12.2017
В Дунаєвецькому Центрі прийому і обробки спеціальної інформації та контролю навігаційного поля (ЦПОСІ та КНП) проведено нараду з керівництвом, службою охорони праці та працівниками установи. Мета такого заходу - надання роз'яснювальної та консультативної допомоги з актуальних питань охорони праці, промислової безпеки та соціального страхування.
04.12.2017
Необхідною умовою забезпечення ефективної профілактичної роботи щодо запобігання аварій і травматизму на виробництві є привернення уваги на першочерговість вирішення питань охорони праці, систематичне підвищення рівня знань працюючих. Враховуючи важливість цих питань у Балинському Вищому професійному училищі №36 (с. Балин Дунаєвецького району) проведено нараду з керівництвом та керівниками структурних підрозділів.
04.12.2017
Третього грудня українське суспільство відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. На обліку у Шепетівському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області перебуває 185 потерпілих, які мають інвалідність. З них 61 особа проживає в місті Ізяслав та Ізяславському районі.
04.12.2017
В рамках проведення Міжнародного дня людей з інвалідністю відбулось засідання "круглого столу" в Славутському центрі зайнятості на тему: "Інвалідність - не вирок" за участю представників соціальних фондів, управління праці та соціального захисту населення Славутської райдержадміністрації, громадських організацій. В ході засідання були розглянуті питання щодо соціального захисту інвалідів, надання соціальних послуг особам з інвалідністю Славутським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області територіальним центром соціального обслуговування, пенсійного забезпечення інвалідів, медичного обслуговування.
04.12.2017
В конференц-залі Кам'янець-Подільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проведено семінар-навчання, темою якого було обговорення постанови правління Фонду соціального страхування України № 39 "Про затвердження Порядку відщкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України", яка вступає в дію з 1 січня 2018 року.
01.12.2017
Працівники відділень управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області намагаються будувати свою роботу, спираючись не лише на букву закону, а й на принципи людяності та співчуття. Робити все можливе для тих, хто потребує допомоги і підтримки. Для цього фахівці Фонду відвідують на дому тих потерпілих, що зазнали важких травм на виробництві і не мають можливості вільно пересуватись. Протягом останнього тижня листопада представники всіх відділень відвідали інвалідів- "спинальників" за місцем їх постійного проживання. Аби знати не зі статистичних даних про проблеми чи запити цих людей, а з кожним інвалідом трудового каліцтва поспілкуватись особисто. Найчастіше якраз під час особистих зустрічей з людьми і з'ясовуються різні проблеми, виникають питання і шляхи їх вирішення.
01.12.2017
У Волочиському центрі культури та дозвілля "Гармонія" пройшли заходи, приурочені Міжнародному Дню інвалідів. Традиційно, перед початком урочистого зібрання проведено виставку творів народного мистецтва, які своїми руками підготували члени Волочиського районного товариства інвалідів, та шахово-шашковий турнір серед людей з обмеженими фізичними можливостями, серед яких потерпілі внаслідок нещасних випадків на підприємствах міста та району.
30.11.2017
За участю начальника Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Івасишеної Л.В. та представників органів місцевої влади району проведено зустріч з потерпілими на виробництві з нагоди Міжнародного дня інвалідів. Під час заходу, який проводився в Деражнянському районному центрі зайнятості, було зазначено, що крім надання державних гарантій на медичну допомогу, матеріальне забезпечення, соціально-побутове обслуговування необхідно залучати людей з інвалідністю до активного життя, усувати бар'єри на шляху до їх самореалізації та повноцінного життя.
facebook

Оголошення

План-графік проведення перевірок страхувальників відділом контрольно-ревізійної роботи та аудиту
План-графік проведення перевірок стану умов і безпеки праці підприємств, установ, організацій Хмельницької області
Заплановані події на 6 - 10 листопада 2017 року

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України