Управління в Хмельницькій області

Основні новини

16.02.2018
У період з 12 - 16 лютого у відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та "круглі столи".
15.02.2018
В приміщенні Чемеровецької районної центральної лікарні відбулася зустріч начальника Городоцького відділення Лабаня Ю.П. з лікарями. В заході взяли участь головний лікар Чемеровецької центральної районної лікарні, головний лікар Чемеровецького центру первинної медичної допомоги, завідуючі відділеннями, лікарі відділень, голова лікарсько-консультативної комісії. На нараді були розглянуті питання організації спільної роботи, якості відбору та направлення застрахованих осіб та членів їх сімей на відновлювальне лікування в умовах реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів відповідно до Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.
15.02.2018
Одним із напрямків діяльності управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області та відділень управління є здійснення правової роботи у відповідності до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування". Основними завданнями юридичного відділу управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області (далі - управління) є: забезпечення законності в роботі управління та ефективний захист його інтересів у судових та правоохоронних органах, у відносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями, об'єднаннями громадян.
14.02.2018
В Ярмолинецькій райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії по розгляду питань, пов'язаних з наданням субсидій населенню, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. У засіданні комісії взяла участь головний спеціаліст з питань матеріального забезпечення та страхових виплат потерпілим Хмельницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Ярослав Л.Є.
14.02.2018
У 2017 році на території міста Кам'янець-Подільський та Кам'янець-Подільського району зареєстровано 18 нещасних випадків, внаслідок чого постраждало 19 працівників, із них три особи загинули (ТзОВ "Дан-Сервіс", ТзОВ "Промтехтранс", Коледж ПДАТУ). Зафіксовано два випадки смерті на підприємстві (ПАТ "Подільський цемент" і КП "Міськтепловоденергія") та один груповий нещасний випадок (КП "Спецкомунтранс"), в якому постраждало дві особи. По два нещасні випадки сталися на КП "Міськтепловоденергія" та у Кам'янець-Подільській міській лікарні № 1.
14.02.2018
Безпечні умови праці та відсутність нещасних випадків - основа стабільності будь-якого виробництва, ефективності та продуктивності праці. Тож роботодавці та власники підприємств повинні розуміти і вигідно вкладати кошти в створення безпечних умов праці, ніж потім нести значні матеріальні затрати. А завдання спеціалістів Фонду допомагати їм в цьому. Городоцьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проводить семінари, наради та навчання з питань охорони праці.
13.02.2018
Страховий експерт з охорони праці Хмельницького управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Дубініна О.А. взяла участь у семінарі-навчання з керівниками, спеціалістами, та робітничими кадрами сільськогосподарських підприємств Ярмолинецького району. Захід проведено в приміщенні Ярмолинецької райдержадміністрації. На порядок денний було винесено наступні питання: 1. Сучасні методи та технології вирощування сільськогосподарських культур, догляд за посівами. 2. Забезпеченість господарств насінням, добривами та засобами захисту рослин. 3. Техніка безпеки при роботі з пестицидами і агрохімікатами. 4. Пожежна безпека під час проведення весняно-польових робіт та збереження врожаю 2018 року.
12.02.2018
В приміщенні Городоцького районного центру первинної медико-санітарної допомоги проведено "круглий стіл" з лікарями. Обговорені питання щодо введення в дію Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів України за кошти Фонду. Зазначено, що реабілітаційне лікування спрямоване на продовження тривалості активного та здорового способу життя працюючих, відновлення їх працездатності та попередження інвалідності. Організація ефективної роботи щодо забезпечення права застрахованих осіб та членів їх сімей на отримання такої реабілітації є одним з основних завдань Фонду.
10.02.2018
Зимовий період є важким та небезпечним для кожного водія. Саме в цей час спостерігається збільшення травматизму на дорогах. Втома водіїв призводить до створення небезпечних ситуацій та, відповідно, до травм як пішоходів, так і водіїв. Особливості регулювання робочого часу та часу відпочинку водіїв, порядок його обліку встановлено у Положенні про робочий час і час відпочинку водіїв колісних транспортних засобів, затвердженому наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 07.06.2010 № 340.
facebook

Оголошення

Анонси на 19 - 23 лютого 2018 року
План-графік проведення перевірок страхувальників відділом контрольно-ревізійної роботи та аудиту
План-графік проведення перевірок стану умов і безпеки праці підприємств, установ, організацій Хмельницької області

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України