Управління в Хмельницькій області

Основні новини

11.10.2017
В будівельно-господарському гіпермаркеті "Епіцентр" (м.Кам'янець-Подільський) відбулась нарада з керівництвом, службою охорони праці, інженерно-технічними працівниками та особами, відповідальними за стан охорони праці, гіпермаркету. Були розглянуті питання безпечного виконання вантажно-розвантажувальних робіт, експлуатації вантажопідіймальних механізмів, електроустановок, робіт на висоті.
10.10.2017
Протягом вересня 2017 року на підприємствах, установах та організаціях Хмельниччини під час виконання трудових обов'язків травмувалося 16 працівників, з них п'ять зі смертельними наслідками. Стався один груповий нещасний випадок, в якому постраждали дві особи.
10.10.2017
Одним з напрямків діяльності управління та відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області є забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення, оскарження їх дій (бездіяльності), відновлення порушених прав і законних інтересів громадян.
06.10.2017
Страховим експертом по охороні праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Котиком П.О. прийнято участь у комісії з перевірки знань з питань охорони праці працівників відділу освіти Теофіпольської районної державної адміністрації (смт Теофіполь).
06.10.2017
У період з 2 по 6 жовтня у відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та "круглі столи"
05.10.2017
За участю завідувача сектору профілактики виробничого травматизму та охорони праці Волочиського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Підкови Є.В. проведено круглий стіл з працівниками та службою охорони праці ПП "Транс-Авто-Д". Було детально обговорено правила охорони праці на автомобільному транспорті. Звернуто увагу присутніх на розроблення та впровадження профілактичних комплексних заходів щодо недопущення нещасних випадків та аварійних ситуацій на підприємстві. Наголошено на дотриманні вимог інструкцій з охорони праці, трудової та виробничої дисципліни.
05.10.2017
В комунальному закладі "Кам'янець-Подільський районний центр первинної медико-соціальної допомоги" відбулась виробнича нарада з підготовки ФАПів і амбулаторій Кам'янець-Подільського району до роботи в осінньо-зимовий період. Під час наради начальником відділу профілактики виробничого травматизму і охорони праці відділення Антошковим О.П. було ознайомлено присутніх з станом травматизму в закладах охорони здоров'я в 2015-2016 роках, акцентовано увагу на дотриманні вимог нормативно-правових актів з охорони праці під час експлуатації водогрійних котлів, водонагрівачів, а також на своєчасне інформування відділення про звернення потерпілого з посиланням на нещасний випадок на виробництві.
04.10.2017
Завідувачем сектору профілактики виробничого травматизму Летичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Маліниним В.В. проведено навчання з питань з охорони праці для медпрацівників КЗ "Летичівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги". В ході заходу проведено змістовну лекцію, в ході якої були висвітлені питання щодо основних положень Закону України "Про охорону праці", навчання з охорони праці і видів інструктажів, нещасних випадків виробничого і не виробничого характеру та порядку їх розслідування, пожежної безпеки.
03.10.2017
Страховим експертом з охорони праці Летичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Тодоровим А.О. проведено нараду з питань охорони праці та профілактики нещасним випадкам працівникам Старосинявського територіального центру соціального обслуговування (смт Стара Синява).
facebook

Оголошення

Заплановані події на 17 - 20 жовтня 2017 року

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України