Управління в Хмельницькій області

Основні новини

15.03.2018
З 1 серпня 2017 року розпочало повноцінно функціонувати Шепетівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області, яке об'єднало виконання функцій у сфері загальнообов'язкового державного соціального страхування як з тимчасової втрати працездатності, так від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. Воно охоплює місто Шепетівка, Шепетівський та Ізяславський райони. Сьогодні у відділенні працює 6 осіб. Така, здавалось би, незначна кількість спеціалістів забезпечує виконання основних завдань Фонду, серед яких: надання застрахованим особам матеріального забезпечення, страхових виплат, страхових витрат на медичну та соціальну допомогу; організація профілактики нещасних випадків; контроль за використанням коштів Фонду; забезпечення проведення розслідування страхових випадків та обґрунтованості виплати матеріального забезпечення, страхових виплат тощо.
15.03.2018
Страховим експертом з охорони праці Летичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Малініним В.В. взято участь у роботі комісії з перевірки знань з охорони праці працівників КП "Летичівський спецлісгосп". Напередодні представник відділення провів лекції для працівників підприємства, під час яких було висвітлено основні положення Закону України "Про охорону праці", Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування", питання розслідування нещасних випадків на виробництві. Атестаційною комісією перевірено знання працівників підприємства щодо знання нормативно-правових актів з охорони праці, в тому числі Правил охорони праці для працівників лісового господарства та лісової промисловості, дотримання яких входить до їхніх функціональних обов'язків.
14.03.2018
Начальник Дунаєвецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Панасевич А.В. взяв участь в засіданні ради підприємців об'єднаної територіальної громади Дунаєвецької міської ради. Виступив з основних питань статутної діяльності Фонду та відділення зокрема, а саме: охорони праці, соціального захисту потерпілих на виробництві, реабілітаційного лікування застрахованих осіб за кошти Фонду.
13.03.2018
Начальник Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Лаврентів В.І. та начальник відділу Костюк М.І. провели зустрічі з лікарями Хмельницької міської лікарні та Хмельницького обласного кардіологічного диспансеру, на яких обговорили питання надання послуг з відновлювального лікування застрахованим особам та членам їх сімей у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, організації ефективної співпраці з лікувальними закладами з цього приводу.
06.03.2018
В залі засідань Хмельницької райдержадміністрації відбулась нарада-навчання за участю керівників, агрономів, інженерів підприємств, сільських та селищних голів, приватних землевласників, працівників, які будуть залучатися до роботи з пестицидами, агрохімікатами та осіб, що працюють в умовах дії на організм шкідливих виробничих факторів. У ході наради були розглянуті питання дотримання вимог безпеки під час проведення весняно-польових робіт та соціального страхування, про що інформувала страховий експерт з охорони праці Хмельницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Дубініна О.А. Представник відділення зазначила, що пора весняно-польових робіт є досить напруженою.
02.03.2018
У Білогірській райдержадміністрації проведено семінар-навчання з керівниками та спеціалістами агроформувань району. З інформацією щодо аналізу та профілактики виробничого травматизму в галузі агропромислового комплексу виступив страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Котик П.О. Керівникам підприємств було наголошено про те, що вони зобов'язані завжди пам'ятати про особисту відповідальність за забезпечення безпечних і нешкідливих умов праці працівників.
01.03.2018
З 1 березня 2018 року Фондом соціального страхування України здійснюється перерахунок страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, а також членам їх сімей. Коефіцієнт перерахунку щомісячних виплат встановлено на рівні 1,2. Сума виплат буде збільшена на 20 % для всіх потерпілих або їх родин, у Хмельницькій області це 4 тисячі осіб. Збільшений розмір страхових виплат потерпілі на виробництві (члени їх сімей) отримають на початку квітня.
01.03.2018
В приміщенні Кам'янець-Подільської міської ради під головуванням начальника управління охорони здоров'я Пливанюка Ю.В. та заступника міського голови Савчука В.А. відбулася оперативна нарада з головними лікарями медичних закладів міста, їх заступниками з медичної частини та економічних питань. У заході взяли участь представники Кам'янець-Подільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області.
28.02.2018
У навчально-культурному центрі "Побужжя" Федерації профспілок Хмельницької області відбувся семінар для бухгалтерів обласної організації профспілки працівників освіти і науки України. Участь в заході взяла начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Даньковська Н.П., яка представила до уваги присутніх ряд суттєвих роз'яснень щодо призначення, нарахування та виплати матеріального забезпечення застрахованим особам.
facebook

Оголошення

Анонси на 26 лютого - 2 березня 2018 року
План-графік проведення перевірок страхувальників відділом контрольно-ревізійної роботи та аудиту
План-графік проведення перевірок стану умов і безпеки праці підприємств, установ, організацій Хмельницької області

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України