Управління в Хмельницькій області

Основні новини

16.01.2018
Одним з напрямків діяльності управління та відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області є забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення, оскарження їх дій (бездіяльності), відновлення порушених прав і законних інтересів громадян.
09.01.2018
У період з 26 - 29 грудня в робочих органах управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та "круглі столи".
15.12.2017
У приміщенні Хмельницького інституту МАУП відбувся семінар для головних бухгалтерів підприємств, установ, організацій м. Хмельницького (120 чол.). Було розглянуто низку актуальних питань. А загалом захід пройшов у форматі спілкування з аудиторією та вирішення суттєвих питань в дискусіях. Начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення управління Даньковська Н.П. надала роз'яснення з питань порядку призначення, нарахування та виплати матеріального забезпечення (допомоги по тимчасовій непрацездатності, вагітності та пологах), надання соціальних послуг (реабілітаційні путівки) застрахованим особам за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.
14.12.2017
Дунаєвецьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області розпочало свою роботу з 1 серпня 2017 року в результаті реорганізації Фондів соціального страхування. На сьогодні до відділення, яке обслуговує 2935 юридичних і фізичних осіб-суб'єктів господарювання (у Дунаєвецькому районі - 2027, у Новоушицькому районі - 908), постійно звертаються керівники, головні бухгалтери, голови комісій (уповноважені) із соціального страхування з питань оплати всіх видів матеріального забезпечення, що надається за кошти Фонду; інженери служб охорони праці та відповідальні за охорону праці особи з питань, пов'язаних в профілактикою виробничого травматизму; застраховані у Фонді громадяни.
13.12.2017
На ТзОВ "Поділляпромгаз ЛХЗ" (м. Кам'янець-Подільський) проведено семінар на тему: Безпечна експлуатація посудин що працюють під тиском, охорона праці на автомобільному транспорті, організація проведення спеціального навчання водіїв та/або уповноважених, діяльність яких пов'язана з дорожнім перевезенням небезпечних вантажів автомобільними дорогами та з інших питань у сфері забезпечення безпечного перевезення вантажів автомобільним транспортом, безпечне виконання вантажно-розвантажувальних робіт, охорона праці під час роботи з інструментами та пристроями.
11.12.2017
У період з 4 - 8 грудня в робочих органах виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та "круглі столи".
06.12.2017
У залі засідань Ярмолинецької селищної ради керівництвом Хмельницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області проведено семінар-навчання для голів комісій із соціального страхування, головних бухгалтерів та інженерів з охорони праці підприємств, установ та організацій Ярмолинецького району.
06.12.2017
Найвищою цінністю кожної людини є збереження здоров'я. Більшість працюючих прагнуть бути, як найдовше корисними у своїх робочих колективах, не хворіти та не травмуватися. А якщо захворіли - скоріше одужувати. У таких випадках разом з лікарями допомагають і фахівці управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області та Хмельницького відділення. В цьому році за рішенням обласних медичних відбіркових комісій до реабілітаційних відділень санаторіїв із Ярмолинецького району направлено 11 хворих, які перенесли інфаркт, інсульти, травми та операції. З 1 січня 2018 року механізм направлення хворих на реабілітаційний етап лікування суттєво змінюється.
05.12.2017
В Дунаєвецькому Центрі прийому і обробки спеціальної інформації та контролю навігаційного поля (ЦПОСІ та КНП) проведено нараду з керівництвом, службою охорони праці та працівниками установи. Мета такого заходу - надання роз'яснювальної та консультативної допомоги з актуальних питань охорони праці, промислової безпеки та соціального страхування.
facebook

Оголошення

Анонси на 22-26 січня 2018 року
План-графік проведення перевірок стану умов і безпеки праці підприємств, установ, організацій Хмельницької області
План-графік проведення перевірок страхувальників відділом контрольно-ревізійної роботи та аудиту
16/01/2018
Робота зі зверненнями громадян

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України