Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області

Основні новини

19.03.2019
Відповідно до запланованих заходів Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області у Старокостянтинівській районній державній адміністрації проведено нараду з керівниками та бухгалтерами сільськогосподарських підприємств.
18.03.2019
За даними 2018 року, управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області було призначено 17 одноразових допомог в разі смерті застрахованої особи внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання.
18.03.2019
У період з 11 по 15 березня в управлінні та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та "круглі столи".
13.03.2019
Громадянин з особливими потребами висловив подяку працівникам Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
12.03.2019
У товаристві з обмеженою відповідальністю "Теофіпольська енергетична компанія", проведено нараду з керівником та спеціалістами товариства.
11.03.2019
Минулого року по Україні, і зокрема у Городоцькому та Чемеровецькому районах, зросла кількість виданих закладами охорони здоров'я лікарняних, на підставі яких страхувальниками надано заяви-розрахунки для здійснення фінансування матеріального забезпечення робочими органами Фонду соціального страхування України.
11.03.2019
У період з 04 по 07 березня в управлінні та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та "круглі столи".
05.03.2019
В Акціонерному товаристві "Хмельницькобленерго" провели нараду під головуванням директора Департаменту охорони праці А.Міщука, на тему: "Підприємства з найбільшим травматизмом по місту Хмельницькому за 2016-2018 роки та профілактична робота на підприємстві". У роботі наради взяв участь завідувач сектору-страховий експерт з охорони праці Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області М.Дубина та інші.
04.03.2019
У період з 25 лютого по 01 березня в управлінні та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та "круглі столи".
facebook

Оголошення

22/03/2019
Анонс подій з 25 по 29 березня 2019 року, що відбудуться за участю працівників управління та відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області
29/01/2019
ГРАФІК проведення перевірок стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи на підприємствах, установах, організаціях Хмельницької області страховими експертами з охорони праці відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області в І кварталі 2019 року
16/01/2019
До уваги страхувальників! За І квартал 2019 року страхувальники, які мають заборгованість зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України, будуть подавати звіт до Фонду за новою формою.
10/12/2018
Консультації щодо застосування Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду щоденно надаються працівниками Фонду в управлінні виконавчої дирекції Фонду та його відділеннях.

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України