Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Реабілітаційне лікування - пріоритетне завдання Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області

19.12.2018

Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» за рахунок коштів Фонду соціального страхування України здійснюється оплата лікування застрахованих осіб у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів України.

Станом на 10 грудня 2018 року Деражнянським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області направлено на реабілітаційне лікування 47 застрахованих осіб на загальну суму 460 тис. гривень. Саме таке застосування медичної реабілітації в умовах санаторно-курортних закладів допомагає як найшвидше відновити здоров’я та працездатність людини, зменшити показник первинної  інвалідності, підвищити рівень життєдіяльності, а також скоротити терміни тимчасової  непрацездатності.

Деражнянським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області та її робочим органом активно запроваджується новий механізм адресного забезпечення санаторно-медичною реабілітацією, що передбачає підвищення якості надання санаторно-курортними закладами України послуг із реабілітаційного лікування та збільшення кількості застрахованих осіб, які зможуть відновити здоров’я в реабілітаційних відділеннях санаторіїв за рахунок коштів Фонду соціально страхування України.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України