Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

ЗАХОДИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

22.12.2018

У період з 17 по 22 грудня в управлінні та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

 

18 грудня страховий експерт з охорони праці Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Божок провела семінар-нараду з питань дотримання законодавства з охорони праці для працівників ПрАТ «Ізяславський хлібозавод».

 

18 грудня страховий експерт з охорони праці Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області І.Войтюк провів перевірку стану умов безпеки охорони праці та профілактичної роботи у Пилипо-Олександрівській сільській раді.

 

19 грудня страховий експерт з охорони праці Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Дехтярук провів нараду з трудовим колективом ТОВ «Енселко Агро» з питань дотримання законодавства з охорони праці у сільськогосподарському підприємстві.

 

19 грудня робоча зустріч начальника Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області з трудовим колективом філії «Старокостянтинівський завод ЗБШ", АТ «Українська залізниця» з метою обговорення причин збільшення рівня захворюваності серед працюючих, проведення профілактичної роботи.

 

20 грудня страховим  експертом з охорони праці Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Сандурською проведено перевірку стану охорони праці, а також надано допомогу щодо впровадження системи управління охороною праці у Жищинецькому ліцеї Городоцької міської ради.

 

20 грудня головний спеціаліст з питань матеріального забезпечення та страхових виплат потерпілим Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Хмельницькій області М.Шевчук прийняв участь у засіданні комісії управління соціального захисту населення Теофіпольської районної державної адміністрації з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання /перебування.

 

20-21 грудня начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області С.Кіндзерський провів дводенну виїзну нараду з начальниками відділів та відділень управління щодо статутних напрямків діяльності управління.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України