Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Дводенна виїзна нарада з актуальних питань діяльності управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області

22.12.2018

Відповідно до плану роботи управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області на ІV квартал 2018 року 20-21 грудня 2018 року під головуванням начальника управління виконавчої дирекції Фонду Сергія Кіндзерського проведено дводенну виїзну нараду.

 

 

 

У рамках організованої наради були здійснені виїзди до Городоцького, Хмельницького та Хмельницького міського відділень управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області. Під час виїзних засідань з основних напрямків діяльності були заслухані начальник Хмельницького відділення управління Повадюк О.О., начальник Городоцького відділення управління Лабань Ю.П. та начальник Хмельницького міського відділення управління Лаврентів В.І. Керівники відділень управління поділились позитивними напрацюваннями та особистим досвідом в організації роботи у відділенні.

 

 

Разом з тим, начальники відділів апарату та відділень управління ознайомились з інфраструктурою та організацією оздоровлення у ДП «Санаторій «Збруч» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця». Про лікувально-профілак­тичну допомогу та в цілому роботу здравниці проінформував головний лікар санаторію «Збруч» Кирилюк М.Д.

 

Завершальним етапом першого дня роботи стала підсумкова нарада з питань медико-соціальної допомоги та реабілітаційної роботи з потерпілими на виробництві за 11 місяців 2018 року, головним доповідачем з цього питання виступив начальник відділу медичних та соціальних послуг управління Чинник Ю.Д.

На порядку денному другого дня роботи стало ознайомлення з основними напрямками діяльності учбового комбінату житлово-комунального господарства Хмельницької обласної ради. Таку робочу зустріч організував начальник відділу профілактики страхових випадків - головний страховий експерт з охорони праці управління Литвицький М.П. Під час зустрічі особлива увага була приділена правовому регулюванню охорони праці в Україні.

По закінченню другого дня роботи за участю першого заступника начальника управління Ломако Н.С. та заступника начальника управління Василенко Л.В. було проведено підсумкову нараду з питань завершення фінансового року та використання коштів Фонду по статутних напрямках діяльності управління; соціальної та медичної допомоги застрахованим особам та потерпілим на виробництві, організації роботи з профілактики страхових випадків; завдань та перспектив діяльності  управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області на 2019 рік тощо.

Учасники наради обговорили та визначили шляхи вирішення порушених питань. За результатами наради було надано відповідні доручення.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України