Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

ЗАХОДИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

29.12.2018

У період з 26 по 29 грудня в управлінні та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

 

26 грудня страховий експерт з охорони праці Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області І.Войтюк провів засідання «круглого столу» за участю трудового колективу Деражнянської районної організації всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Колос” АПК України на тему: «Організаційні заходи з питань охорони праці щодо попередження виробничого травматизму».

 

27 грудня страховим  експертом з охорони праці Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Сандурською проведено перевірку стану охорони праці, а також надано допомогу щодо впровадження системи управління охороною праці у Кремінянській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Проведено семінар для педагогічного колективу на тему: «Профілактика виробничого травматизму».

 

27  грудня в управлінні соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради відбулося засідання ради з питань безпечної життєдіяльності населення райдержадміністрації у роботі якої взяв участь начальник Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Василик.

 

28 грудня начальник Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області І.Стецюк взяла участь у засіданні комісії управління соціального захисту населення Теофіпольської районної державної адміністрації з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та робочої групи з питань здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання /перебування.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України