Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

ЗАХОДИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

08.01.2019

У період з 02 по 04 січня в управлінні та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

 

3 січня страховий експерт з охорони праці Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Божок взяла участь у роботі комісії по розслідуванню нещасного випадку, що стався у Державному підприємстві «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№98)».

 

3 січня страховий експерт з охорони праці Кам’янець-Подільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області С.Кондратюк провів нарада за участю лікарів Кам’янець-Подільської міської лікарні № 1 щодо аналізу нещасних випадків, що мали місце у Кам’янець-Подільській міській лікарні № 1 впродовж 2015-2018 років.

 

4 січня страховий експерт з охорони праці Кам’янець-Подільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області С.Кондратюк взяв участь у засіданні комісії по розслідуванню нещасного випадку, що стався в філії «Птахофабрика «Авіс» ПАТ «Агрохолдинг Авангард».

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України