Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Безпечні умови праці - пріоритет Фонду

10.01.2019

Страховий експерт з охорони праці Славутського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області В.Лясковський провів робочу зустріч з трудовим колективом фізичної особи – підприємця  Терпелюка О.В. Під час заходу обговорили питання стану охорони праці на підприємстві та дотримання чинного законодавства з охорони праці.

Посадовець відділення управління у своєму виступі звернув увагу присутніх на основні принципи державної політики в галузі охорони праці, а саме: повної відповідальності роботодавця за створення належних, безпечних і здорових умов праці; соціального захисту працівників, повного відшкодування шкоди особам, які потерпіли від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань; інформування населення, проведення навчання, професійної підготовки і підвищення кваліфікації працівників з питань охорони праці тощо.

У підсумку зустрічі було надано роз’яснення про види допомог, на які мають право застраховані особи у разі нещасного випадку на виробництві. Спільно проведений захід пройшов у конструктивному діалозі, надано консультації щодо практичного використання Закону України «Про охорону праці».

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України