Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

ЗАХОДИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

15.01.2019

У період з 08 по 11 січня в управлінні та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

 

08 січня страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик провів перевірку стану охорони праці, а також надав допомогу щодо впровадження системи управління охороною праці у відділі №5 ТОВ «Україна 2001» .

 

09 січня страховий експерт з охорони праці Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Божок взяла участь у роботі комісії по розслідуванню нещасного випадку, що стався у Державному підприємстві «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№98)».

 

09 січня страховий експерт з охорони праці Кам’янець-Подільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області С.Кондратюк провів нараду за участю трудового колективу ПАТ «Подільський цемент» з питань аналізу нещасних випадків, що мали місце впродовж 2015-2018 років.

 

10 січня  страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик взяв участь у роботі комісії з навчання та перевірки знань з питань охорони праці у філії «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП».

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України