Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Робочий візит начальника управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області до Кам'янець-Подільського відділення управління

18.01.2019

 

18 січня начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області Сергій Кіндзерський відвідав з робочим візитом Камянець-Подільське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області.

В ході візиту було проведено робочу зустріч з трудовим колективом Камянець-Подільського відділення управління, обговорено основні завдання та пріоритетні напрямки діяльності відділення на 2019 рік та питання реорганізації управління виконавчої дирекції в Хмельницькій області.

Разом з тим, під час зустрічі виступили: начальник відділення Роман Березніцький; начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансових питань Юрій Бендера; начальник відділу роботи з потерпілими та страхувальниками Тетяна Мишківська.

У ході спілкування було обговорено та визначено ефектитвні шляхи вирішення порушених питань, за результатами наради було надано відповідні доручення.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України