Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

ЗАХОДИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

21.01.2019

У період з 14 по 18 січня в управлінні та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

 

14 січня страховий експерт з охорони праці Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області І. Войтюк взяв участь у роботі комісії з навчання та перевірки знань з питань охорони праці у працівників Деражнянської центральної районної лікарні.

 

16 січня  страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик надав організаційно-методичну допомогу щодо опрацювання та впровадження системи управління охороною праці у спеціалізованому лісогосподарському комунальному підприємстві «Орлан».

 

16 січня участь страхового експерта з охорони праці Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду Н.Божок в перевірці стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у ФОП Шевченко С.С.

 

17 січня завідувач сектору-страховий експерт з охорони праці Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області М.Дубина взяв участь у роботі комісії по розслідуванню нещасного випадку, що стався у ТзОВ «Хмельницький завод будівельних матеріалів»

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України