Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

ЗАХОДИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

28.01.2019

У період з 21 по 25 січня в управлінні та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

 

21 січня начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області С.Кіндзерський провів робочу нараду за результатами комплексної перевірки Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області.

 

21 січня страховий експерт з охорони праці Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Свірепов провів нараду за участю трудового колективу ПАТ «Укрелектроапарат» з питань профілактики виробничого травматизму на підприємстві.

 

22 січня начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області С.Кіндзерський та трудовий колектив апарату управління взяли участь в урочистих заходах з нагоди Дня Соборності України (с. Гуків Чемеровецького району).

 

22 січня страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик взяв участь у роботі комісії по розслідуванню нещасного випадку, що стався у Теофіпольській центральній районній лікарні.

 

22 січня страховий експерт з охорони праці Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Дехтярук надав організаційно-методичну допомогу щодо опрацювання та впровадження системи управління охороною праці у КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Полонської міської ради Полонської міської обєднаної територіальної громади».

 

24 січня  участь головного спеціаліста з медичної реабілітації та соціальних послуг Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Грушко в перевірці стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у Галузинецькій сільській раді.

 

25 січня страховим експертом з охорони праці Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Сандурською проведено перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи, надано організаційно-методичну допомогу щодо опрацювання та впровадження системи управління охороною праці у КП «Городоккомунсервіс».

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України