Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Робота зі зверненнями громадян та доступ до публічної інформації в управлінні виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області за 2018 рік

04.02.2019

Робота зі зверненнями громадян в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області та відділеннях управління проводиться відповідно до вимог Конституції України, Законів України «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації», Інструкції з діловодства за зверненнями громадян у виконавчій дирекції Фонду соціального страхування України та її робочих органах, затвердженої наказом виконавчої дирекції Фонду від 04.09.2017 № 56-ос, наказу управління від 18.09.2017 № 84.

Протягом 2018 року до управління надійшло 915 усних та письмових звернень громадян. Всі питання громадян розглянуті своєчасно та в повному обсязі, з них: вирішено позитивно - 377, дано роз’яснення - 538.

Аналіз звернень громадян по напрямкам діяльності свідчить про те, що за характером основних порушених питань в заявах, що надійшли до апарату та відділень управління, є питання призначення і перерахунку страхових виплат - 185, виплат по листках непрацездатності, допомоги по вагітності та пологах, на поховання - 159, медичного обслуговування - 174, лікування в санаторно-курортних закладах - 225, забезпечення автомобілями - 27, заповнення бланка листка непрацездатності - 21, до переліку інших питань - 124 відносяться звернення щодо перевірки листків непрацездатності, перерахунку індексації страхових виплат, медико-соціальної реабілітації, проходження переогляду у МСЕК, ведення документації з охорони праці на підприємствах тощо.

На контролі в управлінні перебуває виконання наказу виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України від 04.09.2017 № 58-ос «Про організацію роботи по доступу до публічної інформації у виконавчій дирекції Фонду соціального страхування України та її робочих органах», відповідно видано наказ управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області від 18.09.2017 № 82. За звітний період у встановлені законом строки надано відповіді на 13 запитів громадян.

З метою популяризації та широкого висвітлення статутних напрямків діяльності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області, підвищення рівня інформованості громадськості, застрахованих осіб, потерпілих на виробництві та членів їх сімей проводиться активна інформаційно-роз’яснювальна робота через електронні та друковані засоби масової інформації, радіо, телебачення, серед потерпілих, громадських організацій та соціальних партнерів. Зокрема, за 12 місяців поточного року апаратом та відділеннями управління виконавчої дирекції Фонду було підготовлено 473 публікації.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України