Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

ЗАХОДИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

11.02.2019

04 лютого завідувач сектору-страховий експерт з охорони праці Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області М.Дубина взяв участь у роботі комісії по розслідуванню нещасного випадку, що стався у Хмельницькому комунальному підприємстві «Спецкомунтранс».

 

04 лютого страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик надав організаційно-методичну допомогу щодо опрацювання та впровадження системи управління охороною праці у Теофіпольському територіальному центрі обслуговування (надання соціальних послуг).

 

04 лютого страховий експерт з охорони праці Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Дехтярук надав організаційно-методичну допомогу щодо опрацювання та впровадження системи управління охороною праці у Полонському навчально-виховному комплексі № 2 «Загальноосвітня школа I-III ступенів №7-дошкільний навчальний заклад» Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

 

05 лютого страховий експерт з охорони праці Славутського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Лясковський провів робочу зустріч з ФОП Іщук П.Г. з питань дотримання вимог чинного законодавства з охорони праці, попередження нещасних випадків.

 

05 лютого страховим експертом з охорони праці Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Сандурською проведено перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи, надано організаційно-методичну допомогу щодо опрацювання та впровадження системи управління охороною праці у Вільховецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Федора Степановича Бацури.

 

05 лютого головний спеціаліст з медичної реабілітації та соціальних послуг Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Грушко провела перевірку стану умов і безпеки охорони праці та профілактичної роботи у ТОВ «Джерела здоров’я».

 

07 лютого начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області С.Кіндзерський взяв участь у роботі ради Федерації професійних спілок Хмельницької області з питань виконання Територіальної угоди між Хмельницькою облдержадміністрацією, Федерацією профспілок області та Обєднанням організацій роботодавців Хмельницької області за 2017-2018 роки.

 

07 лютого страховий експерт з охорони праці Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Дехтярук взяв участь у роботі комісії по розслідуванню нещасного випадку, що стався у ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика».

 

07 лютого страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик провів перевірку стану умов і безпеки охорони праці та профілактичної робо ТОВ «Теофіпольська енергетична компанія».

 

07 лютого участь страхового експерта з охорони праці Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду Н.Божок у перевірці стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у Судилківській сільській раді Шепетівського району.

 

07 лютого страховий експерт з охорони праці Хмельницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області І.Войтюк взяв участь у роботі комісії по розслідуванню нещасного випадку, що стався у Шаровечківській сільськоій раді Хмельницького району.

 

08 лютого страховий експерт з охорони праці Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Дехтярук провів перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у ФОП Кузьмич І.О.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України