Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

ЗАХОДИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

18.02.2019

11 лютого страховим експертом Дунаєвецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Чаплінським проведено перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у ПАТ «Дунаєвецьке підприємство «Сільгосптехніка».

 

11 лютого страховий експерт з охорони праці Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Божок взяла участь у роботі комісії по спеціальному розслідуванні нещасного випадку який стався у ФОП Петрушенко О.Л.

 

11 лютого страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик взяв участь в нараді по результатам розслідування нещасного випадку який стався в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

 

12 лютого начальник Дунаєвецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області А.Панасевич та страховий експерт відділення В.Чаплінський провели робочу зустріч з медичним персоналом Новоушицької центральної районної лікарні та комунального некомерційного підприємства «Новоушицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоушицької селищної ради, щодо аналізу захворюваності застрахованих осіб Дунаєвецького району.

 

12 лютого страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик взяв участь в нараді з трудовим колективом ТОВ «Теофіпольська енергетична компанія» щодо дотримання законодавства з охорони праці та профілактики виробничого травматизму на підприємстві.

 

12-13 лютого страховий експерт з охорони праці Хмельницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області І.Войтюк провів перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у загально-освітній школі І-ІІ ступенів Хмельницького району.

 

13 лютого начальник Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області В.Василик провів нараду з керівниками та бухгалтерами сільськогосподарських підприємств з питань фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві.

 

13 лютого начальником Летичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Бальжиком С.П. проведено курсове навчання з трудовим колективом ДП «Летичівське лісове господарство» з питань дотримання чинного законодавства охорони праці, проведення профілактичної роботи з недопущення нещасних випадків на виробництві, дотримання пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху на підприємстві.

 

14 лютого начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Даньковська провела семінар-навчання для профспілкового активу Теофіпольського району, на тему: «Надання матеріального забезпечення та страхових виплат застрахованим особам за кошти Фонду соціального страхування України».

 

14 лютого  головний спеціаліст з медичної реабілітації та соціальних послуг Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Грушко провела перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у Нижнянській  сільській раді.

 

14 лютого завідувач сектору-страховий експерт з охорони праці Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області М.Дубина провів перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у Хмельницькому ліцеї №17.

 

14 лютого страховий експерт з охорони праці Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Дехтярук взяв участь у роботі комісії по розслідуванні нещасного випадку який стався у ТОВ «ПКПФ – Україна».

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України