Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Фахівцем управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області проведено планове навчання

20.02.2019

 

IMG-963dbb16e2f05fe915617002b5466850-V

20 лютого в «Навчально-культурному центрі «Пробужжя» федерації профспілок області» проведено навчання для голів первинних профспілкових організацій обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення України. Присутні спілкувались на тему «Надання матеріального забезпечення та страхових виплат застрахованим особам за кошти Фонду соціального страхування України».

Перед слухачами виступила начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області Ніна Даньковська. Фахівець управління виконавчої дирекції Фонду обговорила з учасниками заходу Порядок фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у звязку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

Також детально ознайомила присутніх з іншими важливими аспектами соціального страхування, відповіла на запитання присутніх.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України