Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

ЗАХОДИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

25.02.2019

18 лютого страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик взяв участь у роботі комісії з навчання та перевірки знань з питань охорони праці у працівників Теофіпольської центральної районної лікарні.

 

18 лютого завідувач сектору-страховий експерт з охорони праці Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області М.Дубина взяв участь у роботі комісії по розслідуванню нещасного випадку, який стався у Хмельницькому обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

 

19 лютого головний спеціаліст з медичної реабілітації та соціальних послуг Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Грушко провела засідання «круглого столу» за участю трудового колективу Деражнянського  трудового архіву на тему: «Організаційні заходи з питань охорони праці щодо попередження виробничого травматизму».

 

19 лютого страховий експерт з охорони праці Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Дехтярук провів перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у комунальному підприємстві по експлуатації теплового господарства "Тепловик" Старокостянтинівської міської ради.

 

19 лютого страховий експерт з охорони праці Хмельницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області І.Войтюк провів семінар-навчання для працівників сільського господарства Ярмолинецького району, на тему: «Безпека праці при роботі з отрутохімікатами під час проведення весняньо-польових робіт».

 

20 лютого начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Даньковська провела семінар для голів первинних профспілкових організацій обласної організації профспілки працівників ЖКГ, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення України, на тему: «Надання матеріального забезпечення та страхових виплат застрахованим особам Фондом соціального страхування України »

 

20 лютого страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик провів перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у Ямпільському ліцеї Білогірської районної ради.

 

20 лютого начальник Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області І.Стецюк взяла участь у засіданні комісії управління соціального захисту населення Теофіпольської райдержадміністрації з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання /перебування.

 

20 лютого страховий експерт з охорони праці Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Дехтярук взяв участь у роботі комісії по розслідуванні нещасного випадку який стався у ТОВ «ПКПФ – Україна».

 

20 лютого страховий експерт Дунаєвецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Чаплінським провів перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у КП «Міськводоканал» Дунаєвецької територіальної громади.

 

20 лютого страховий експерт з охорони праці Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Сандурська провела перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичну роботу, надала організаційно-методичну допомогу щодо опрацювання та впровадження системи управління охороною праці у Городоцькому ліцею №4 Городоцької міської ради. Провела семінар для педагогічного колективу на тему: «Організація роботи з охорони праці та профілактика виробничого травматизму».

 

20-21 лютого страховий експерт з охорони праці Хмельницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області І.Войтюк провів перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у Шумовецькій загально-освітній школі І-ІІ ступенів Хмельницького району.

 

21 лютого страховий експерт з охорони праці Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Дехтярук надав організаційно-методичну допомогу щодо опрацювання та впровадження системи управління охороною праці у Старокостянтинівській  житлово-експлуатаційній конторі.

 

22 лютого начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області С.Кіндзерський провів робочу нараду з начальниками відділів апарату та начальниками відділень управління з метою підведення підсумків діяльності управління за 2018 рік.

 

22 лютого головний спеціаліст відділу роботи з потерпілими та страхувальниками О.Слугоцька взяла участь у засіданні комісії з питань легалізації тіньової заробітної плати та зайнятості населення.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України