Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Підсумки діяльності Хмельницького відділення за 2018 рік

26.02.2019

Хмельницьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області здійснює обслуговування потерпілих на виробництві та застрахованих осіб на території Волочиського, Красилівського, Хмельницького та Ярмолинецького районів. Наразі на обліку у відділенні перебуває 10035 страхувальників (в тому числі у Хмельницькому районі – 3606). Застрахованими є всі особи, які офіційно працюють та за яких сплачується єдиний соціальний внесок.

Протягом минулого року було опрацьовано 3213 заяв-розрахунків від страхувальників та надано фінансування на оплату допомог у розмірі 37 млн 36 тис. грн, в тому числі: 27 млн грн – допомога по тимчасовій непрацездатності, 9 млн 868 тис. грн – по вагітності та пологах, 168 тис. грн – виплати на поховання.

Постійно проводиться моніторинг рівня захворюваності серед працівників, здійснюються заходи щодо його зниження. Одним із дієвих заходів зниження рівня захворюваності є лікування застрахованих осіб після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів. За минулий рік у санаторно-курортних закладах України оздоровлено 78 застрахованих осіб, у тому числі 3 учасники АТО, які проживають на території Хмельницької області, на суму 961,74 тис. гривень.

Ще одним напрямом діяльності відділення є здійснення страхових виплат потерпілим на виробництві та забезпечення їх медико-соціальною допомогою. У 2018 році відділенням здійснено страхові виплати 585 потерпілим на виробництві зі стійкою втратою працездатності та 45 особам у зв’язку із втратою годувальника.

Загалом потерпілим на виробництві надано щомісячних страхових виплат в сумі 11566,14 тис. грн, в тому числі 35 внутрішньо переміщеним особам із зони АТО на суму 1237,22 тис. грн, щомісячних страхових виплат у разі втрати годувальника – 1008,95 тис. грн, одноразової допомоги потерпілим в разі стійкої втрати професійної працездатності – 5,99 тис. гривень.

Витрати на медичну та соціальну допомогу (лікування потерпілих у лікувальних закладах, придбання лікарських засобів та виробів медичного призначення, спеціальний медичний, постійний сторонній догляд, побутове обслуговування, санаторно-курортне лікування, забезпечення протезно-ортопедичними виробами, витрати на бензин, ремонт та технічне обслуговування автомобілів) – 79 потерпілим на загальну суму 1224,09 тис. гривень.

Значна увага приділяється проведенню перерахунків страхових виплат відповідно до чинного законодавства та постанов Кабінету Міністрів України. У 2018 році двічі було здійснено такий перерахунок.

Здійснення профілактичних заходів, спрямованих на запобігання нещасним випадкам на виробництві, усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів було і є одним із основних завдань Фонду. На підприємствах районів у 2018 році зафіксовано 23 нещасних випадки, один з яких – зі смертельним наслідком. Страховим експертом з охорони праці відділення постійно надається методична і практична допомога роботодавцям у вирішенні питань функціонування системи управління охороною праці, діяльності служби охорони праці на підприємствах, проведенні семінарів, нарад, зборів трудового колективу та інших профілактичних заходів.

Робота Хмельницького відділення позитивно відмічена та високо оцінена керівником управління виконавчої дирекції Фонду у Хмельницькій області Сергієм Анатолійовичем Кіндзерським на нараді начальників відділень при підведенні підсумків роботи за 2018 рік.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України