Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Наскільки успішною була співпраця роботодавців Хмельницького та його мешканців з Хмельницьким міським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області у 2018 році?

27.02.2019

Про це та інші питання спілкуємося з начальником Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області Лаврентівим Вадимом Івановичем.

 

 

 

 

 

- Вадиме Івановичу, чи вдалося забезпечити виконання завдань та подолати всі виклики, що стояли перед Хмельницьким міським відділенням у 2018 році?

- Інформую всіх, що Хмельницьким міським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області у 2018 році в повній мірі забезпечено виконання статутних завдань та зобовязань перед застрахованими особами, особами, що є потерпілими від нещасних випадків чи професійних захворювань на виробництві та страхувальниками (роботодавцями, самозайнятими особами) нашого міста. Для розуміння читачем обємів наданих послуг, пропоную ознайомитися з загальними даними по діяльності нашого відділення  та по кожному напрямку окремо.

Станом на 01 січня 2019 року у Хмельницькому міському відділенні перебуває на обліку 36382 страхувальника. Загальна кількість застрахованих осіб становить майже 100 тисяч чоловік.

З початку 2018 року Хмельницьким міським відділенням профінансовано заяв на надання матеріального забезпечення хмельничанам на загальну суму 103 353,65 тис. гривень. З них на оплату:

- допомоги по тимчасовій непрацездатності (т.з. лікарняні) – більш ніж на 63 млн.грн.;

- допомоги вагітності та пологам (т.з. декретні) - майже на 37 млн.грн.;

- допомоги на поховання - майже на 400 тис. гривень.

Також на обліку у Хмельницькому міському відділенні перебувають 818 осіб, потерпілих в наслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. У 2018 на потреби таких осіб та членів їх сімей спрямовано майже на 20 млн. грн. коштів Фонду.

Один з ключових напрямків діяльності Хмельницького міського відділення – це забезпечення права застрахованих осіб та потерпілих на відновлення свого здоровя у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів України.

У 2018 році на відновлювальне лікування (медичну реабілітацію) після перенесених захворювань і травм в реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів України за рахунок коштів Фонду направлено 251 особу (в т.ч. 30 дітей) та заключено 221 тристоронній договір на загальну суму майже 3 млн. гривень.

Також, на більш, ніж 3 млн. грн. профінансовано медико-соціальні послуги потерпілим. Це забезпечення потерпілих:

-          протезно-ортопедичними виробами;

-          післягарантійним ремонтом колясок;

-          ендопротезуванням;

-          лікарськими засобами  та виробами  медичного призначення;

-          відшкодуванням витрат у разі оплати ними самостійного лікування;

-          направлення на стаціонарне лікування в  Хмельницьку міську лікарню за рахунок коштів Фонду.

Щомісячно забезпечуємо фінансування догляду потерпілим відповідно до висновку МСЕК: на додаткове харчування,   спеціальний медичний догляд, постійний сторонній догляд, побутове обслуговування, на бензин, ремонт і технічне обслуговування особистого транспортного засобу тощо.

- Як бачимо Хмельницьке міське відділення активно здійснює виплати потерпілим від нещасних випадків та професійних захворювань на виробництві. Які результати діяльності відділення у напрямку профілактики таких випадків?

- Дійсно, продовж 2018 року до Хмельницького міського відділення надійшло 57 повідомлень про нещасні випадки, в яких постраждало 60 працівників підприємств, які зареєстровані у м.Хмельницькому. Основними причинами є:

- невиконання вимог інструкцій з охорони праці - 45,45%;

- порушення правил безпеки руху (польотів) 22,72%;

- особиста необережність потерпілого 13,63%.

Страховими експертами Хмельницького міського відділення протягом року організовано та взято участь у більш, ніж 100 заходах на тему профілактики виробничого травматизму на підприємствах та установах нашого міста. Здійснено  більше 50 перевірок щодо дотримання на підприємствах належного стану умов праці і безпеки праці та проведення профілактичної роботи з цих питань. Адже, зрозуміло, це напряму сприяє створенню безпечних робочих місць та, відповідно, підвищення ефективності діяльності працівника, збереження його здоровя під час виконання ним трудових обовязків. Як результат, у 2018 році, в порівнянні з 2017 роком, кількість нещасних випадків на підприємствах міста знижено майже на 10%.

Підсумовуючи результати діяльності Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області у 2018 році, не можна не згадати активну участь потерпілих осіб, що знаходяться у нас на обліку, у Всеукраїнській спартакіаді «Сила духу». Команда нашого відділення стала першою на обласному етапі та показала високі індивідуальні результати на всеукраїнському фінальному етапі у м. Ужгород у вересні.

Звичайно ж, приємно зауважити, що такі високі показники продуктивності та виконання своїх обовязків працівниками Хмельницького міського відділення, не залишились не відзначеними керівництвом управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області. За підсумками минулого року наш колектив визнаний найкращим серед 11 – ти інших відділень Хмельницької області та занесений на Дошку пошани Управління.

Принагідно, дякую своєму колективу за наполегливу та натхнену працю впродовж 2018 року та впевнений, що у 2019 році нам підкоряться нові вершини.

 

За всією необхідною інформацією можна звертатися за адресою:

м. Хмельницький, вул.Камянецька, 170,

та за телефонами:

відділ з організації медичної реабілітації - 0382-67-08-06

відділ роботи з потерпілими та страхувальниками – 0382-67-01-14

сектор страхових експертів з охорони праці – 0382-67-01-71.

 

Робочі дні: понеділок-четвер – 09:00-18:00, пятниця – 09:00-16:45

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України