Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

ЗАХОДИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

04.03.2019

25 лютого страховий експерт з охорони праці Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Дехтярук надав організаційно-методичну допомогу щодо опрацювання та впровадження системи управління охороною праці у КП «Тепловик».

 

25 лютого страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик провів перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у КП «Тепловик».

 

26 лютого головний спеціаліст з медичної реабілітації та соціальних послуг Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Грушко провела засідання «круглого столу» за участю трудового колективу ПП Стріхар Л.Л. на тему: «Організаційні заходи з питань охорони праці щодо попередження виробничого травматизму».

 

26 лютого страховий експерт з охорони праці Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Дехтярук взяв участь у роботі комісії по розслідуванні нещасного випадку який стався у ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика-Україна».

 

26 лютого головний спеціаліст відділу роботи з потерпілими та страхувальниками Хмельницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області  В.Дворнік взяла участь у засіданні «круглого столу» при Волочиському районному центі зайнятості на тему: «Організація громадських та інших робіт тимчасового характеру на території сільських рад та об`єднаних громад».

 

26 лютого страховий експерт з охорони праці Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Божок провела семінар-нараду з питань дотримання законодавства з охорони праці для працівників ДП «Шепетівський ремонтний завод».

 

27 лютого начальник відділу роботи з потерпілими та страхувальниками Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Т.Мозолюк взяла участь у засідані комісії управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради з питань надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та з питань призначення (відновлення), відмови у призначенні (відновленні) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

 

27 лютого головний спеціаліст з медичної реабілітації та соціальних послуг Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Грушко провела засідання «круглого столу» за участю трудового колективу Деражнянської районної державної лікарні ветеринарної медицини на тему: «Організаційні заходи з питань охорони праці щодо попередження виробничого травматизму».

 

27 лютого начальник відділу роботи з потерпілими та страхувальниками Хмельницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Л.Ярослав взяла участь у засіданні комісії при Хмельницькій райдержадміністрації з питань надання додаткових пільг населеню при призначені субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

 

27 лютого страховий експерт з охорони праці Славутського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Лясковський провів перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у ТОВ «Аква-Родос».

 

28 лютого страховий експерт з охорони праці Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Сандурська провела перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичну роботу, надала організаційно-методичну допомогу щодо опрацювання та впровадження системи управління охороною праці у навчальних закладах Чемеровецького району.

 

28 лютого головний спеціаліст відділу роботи з потерпілими та страхувальниками Хмельницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Туріца взяла участь у засіданні комісії при Ярмолинецькій РДА з питань наданням населенню району субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми та призначення/відновлення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

 

28 лютого - 01 березня страховий експерт з охорони праці Хмельницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області І.Войтюк провів перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичну роботу у Красилівській загально-освітній школі №1 Красилівського району.

 

01 березня страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик взяв участь у роботі комісії з навчання та перевірки знань з питань охорони праці у працівників ТОВ науково-виробничої агрофірми «Перлина Поділля».

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України