Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

ЗАХОДИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

11.03.2019

04 березн страховий експерт з охорони праці Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Божок провела перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у ФОП Дигодюк В.І.

 

04 березня страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик надав організаційно-методичну допомогу щодо опрацювання та впровадження системи управління охороною праці у відділі №8 ТОВ «Україна 2001».

 

05 березня страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик взяв участь у роботі комісії з навчання та перевірки знань з питань охорони праці у працівників ТОВ «Нива».

 

06 березня страховий експерт з охорони праці Кам’янець-Подільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області С.Кондратюк взяв участь у роботі комісії по спеціальному розслідуванні нещасного випадку який стався у ТОВ «Промтехнтранс».

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України