Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Створити безпечні та здорові умови праці допоможе Теофіпольське відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області

12.03.2019

У товаристві з обмеженою відповідальністю «Теофіпольська енергетична компанія», проведено нараду з керівником та спеціалістами товариства.

Страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області П. Котик довів до відома присутнім питання що стосуються стану охорони праці, дотримання чинного законодавства з охорони праці та удосконалення профілактичної роботи у товаристві з метою недопущення нещасних випадків на виробництві. В своєму виступі страховий експерт звернув увагу керівників структурних підрозділів на вимоги безпеки щодо недопущення електротравматизму, безпечної експлуатації автотранспорту, обладнання, що працює під тиском, основні принципи державної політики в галузі охорони праці, а саме: відповідальності роботодавця за створення належних, безпечних і здорових умов праці, проведення навчання, професійної підготовки і підвищення кваліфікації працівників з питань охорони праці.

За результатами наради рекомендовано посилити контроль за дотриманням норм і правил охорони праці, були надані консультації щодо використання Закону України «Про охорону праці».

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України