Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

ЗАХОДИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

18.03.2019

11 березня начальник Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Л.Івасишена взяла участь у роботі комісії з навчання та перевірки знань з питань охорони праці у працівників Деражнянської центральної районної лікарні.

 

11 березня начальник Летичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області С.Бальжик взяв участь у засідані комісії управління праці та соціального захисту населення Летичівської райдержадміністрації з питань призначення (відновлення), відмови у призначенні (відновленні) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

 

12 березня завідувач сектору-страховий експерт з охорони праці Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області М.Дубина провів перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у ФОП «Мельник С.М.».

 

12 березня страховий експерт з охорони праці Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Божок взяла участь у роботі комісії з навчання та перевірки знань з питань охорони праці у працівників Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства.

 

12 березня страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик провів перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи щодо створення безпечних та нешкідливих умов праці у філії «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП».

 

12 березня робоча зустріч начальника Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Ю.Лабаня з лікарями Городоцької центральної районної лікарні та Городоцького центру первинної медико-санітарної допомоги з питань посилення контролю за обгрунтованістю видачі листків непрацездатності застрахованим особам.

 

14 березня страховий експерт з охорони праці Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Божок взяла участь у роботі комісії по розслідуванню нещасного випадку, який стався у дощкільному навчальному закладі №1 «Перлинка».

 

14 березня начальник Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Василик та страховий експерт з охорони праці відділення В.Дехтярук взяли участь у роботі комісії по розслідуванню нещасного випадку, який стався у ТОВ «Кононівський елеватор».

 

  14 березня головний спеціаліст з питань матеріального забезпечення та страхових виплат потерпілим Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Л. Іванова провела робочу зустріч з лікарями Чемеровецької центральної районної лікарні та Чемеровецького центру первинної медико-санітарної допомоги з питань посилення контролю за обгрунтованістю видачі листків непрацездатності застрахованим особам.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України