Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Страховий експерт Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області ділить досвідом роботи з учнями ліцею

07.05.2019

З нагоди Всесвітнього дня охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці» страховий експерт з охорони праці Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області Н.Божок провела відкритий урок у Шепетівському професійному ліцеї для учнів групи №304 слюсарів-ремонтників та електрогазозварників.

Зроблено акцент на професіях, які учні здобувають  в закладі, та основні вимоги до працівників, які виконують роботи з підвищеною небезпекою.

Також страховий експерт в своєму виступі звернула увагу учнів на основні вимоги Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» в частині профілактики виробничого травматизму. Зробила аналіз нещасних випадків за 2018 рік та I квартал 2019 року в районі в цілому по всіх галузях, навела конкретні приклади та вказала на основні причини настання нещасних випадків, та вжиття заходів з метою недопущення нещасних випадків на виробництві.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України