Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Керівник Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області відзначив почесною грамотою краще підприємство з охорони праці Чемеровецького району

13.05.2019

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 «Про День охорони праці» в Україні щороку 28 квітня відзначають День охорони праці.

У 2019 році Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Варто зазначити, що проведення Дня охорони праці дає змогу додатково акцентувати увагу роботодавців на стан охорони праці підприємств, установ та організацій, створення безпечних і нешкідливих умов праці, що призведе до зниження виробничого травматизму та професійних захворювань на виробництві.

Начальник Городоцького відділення Ю.Лабань та страховий експерт В.Сандурська відвідали виробництво ТОВ «Оболонь Агро» та провели зустріч з трудовим колективом та директором М.Жилою. Керівник Городоцького відділення вручив почесну грамоту директору ТОВ «Оболонь Агро» як кращьому підприємству Чемеровецького району з охорони праці, за створення безпечних та нешкідливих умов праці.

На підприємстві приділяється велика увага питанню охорони праці. В першу чергу намагаються створити безпечні - здорові умови праці для працівників, постійно працюють у плані виявлення можливих ризиків, небезпек до їх настання. На підприємстві постійно проводиться навчання з питань охорони праці, проводяться інструктажі. Так і цього року проводилось навчання для керівного складу з охорони праці. Також на щорічній основі на підприємстві проходять навчання працівники, які працюють на об’єктах з підвищеною небезпекою. Вони також проходять перевірку знань і далі застосовують отримані знання вже у своїй роботі.

Можна сміливо сказати, що ТОВ «Оболонь Агро» - одне із взірцевих підприємств, яке дійсно з відповідальністю ставиться до питання охорони праці, своїх працівників.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України