Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Надання послуг з реабілітаційного лікування застрахованим осібам за рахунок коштів Фонду соціального страхування України є одним із важливих завдань Деражнянського відділення управління

14.05.2019

Пройти лікування в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу можуть хворі (застраховані особи) після стаціонарного етапу лікування, з урахуванням відсутності протипоказань. Також вони повинні отримати рекомендацію лікуючого лікаря відповідно до медичних показань, профілів медичної реабілітації та висновок лікарсько-консультативної комісії (ЛКК) лікувально-профілактичного закладу, клініки, медичної науково-дослідної установи або жіночої консультації.

Так, після надання висновку ЛКК заклади охорони здоров’я Деражнянського та Віньковецького районів інформують відділення Фонду про потребу застрахованої особи у подальшому лікуванні в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу із зазначенням профілю. Представник відділення Фонду прибуває в заклад охорони здоров’я та разом із хворим заповнює заяву про забезпечення реабілітаційним лікуванням. Застрахованій особі надається перелік санаторно-курортних закладів України у розрізі профілів медичної реабілітації, які відповідають кваліфікаційним вимогам для надання послуг з реабілітаційного лікування за профілем його хвороби, та пропонується обрати відповідний санаторій. Далі, спеціалісти відділення Фонду узгоджують із санаторієм, обраним застрахованою особою, можливість прийому на реабілітаційне лікування та дату заїзду хворого. Після цього укладається тристоронній Договір – між застрахованою особою, робочим органом Фонду та санаторно-курортним закладом.

Так, станом на 14.05.2019 року Деражнянським відділенням направлено на реабілітаційне лікування 13 застрахованих осіб на загальну суму 155,53 тис.грн. Із загальної кількості застрахованих осіб, які пройшли реабілітацію, 8 осіб повністю відновили працездатність та приступили до роботи одразу після виписки із санаторію. Тривалість відновного лікування за рахунок коштів Фонду по відділенню в середньому становить 21 день.

Застосування медичної реабілітації в умовах санаторно-курортних закладів допомагає якнайшвидше відновити здоров’я та працездатність людини, зменшити показник первинної інвалідності, підвищити рівень життєдіяльності.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України