Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Хмельницького міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області відзначило кращі підприємства міста

16.05.2019

За даними Міжнародної організації праці (МОП) в світі щорічно трапляється 270 млн. нещасних випадків, 350 тисяч з яких із смертельним наслідком. МОП встановила, що щорічно з причин, пов'язаних з роботою, помирає 2,2 млн. осіб, з них 750 тисяч жінок і 1,5 млн. чоловіків. Причому ці цифри неповні через відсутність інформації та навмисного приховання зв'язку смерті людини з умовами праці.

Одним із головних напрямів роботи  Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області - є профілактична робота щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим випадкам загрози здоров'ю застрахованих осіб, викликаних умовами праці. Роботу з цього напряму виконують страхові експерти з охорони праці відділення, які також  беруть участь у розслідуванні усіх нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

З нагоди Всесвітнього дня охорони праці, яке проходило під гаслом – «Безпечне та здорове майбутнє праці» кращі  підприємства отримали почесні грамоти за створення належних, безпечних та нешкідливих умов праці. Страховий експерт Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області провів робочі зустрічі з трудовими колективами та вручив почесні грамоти помічнику президента ТОВ «Укрстандарт» І.Гордієвичу та директору ТОВ «Житлово-експлуатаційне об'єднання» В.Колеснікову.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України