Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

ЗАХОДИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

20.05.2019

14 травня головний спеціаліст по роботі зі страхувальниками Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Л.Іванова взяла участь в засіданні комісії Городоцької райдержадміністрації з питань призначення (відновлення), відмови у призначенні (відновленні) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

 

14 травня страховий експерт Летичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Корчевний провів перевірку стану умов, безпеки праці та проведення профілактичних заходів з цих питань у ФОП Цюрупій В.І.

 

14 травня головний спеціаліст Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції  Фонду в Хмельницькій області Т.Марценюк провела відкритий урок у Віньковецькій загальноосвітній школі на тему: «Охорона праці та безпека життєдіяльності».

 

15 травня участь страхового експерта з охорони праці Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Божок в перевірці стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи щодо створення безпечних та нешкідливих умов у Шепетівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №6 «Білочка».

 

15 травня участь головного спеціаліста з медичної реабілітації та соціальних послуг Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області М.Швець в перевірці правильності використання та своєчасність повернення страхових коштів Фонду у Шепетівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №6 «Білочка».

 

15 травня заступник начальника Хмельницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області І.Чайковський провів робочу зустріч з в.о. головного лікаря Ярмолинецької ЦРЛ та сімейним лікарем Ярмолинецького РЦ ПМСД з питаннь проведення аналізу якості експертизи тимчасової непрацездатності, проведення аналізу помилок та недоліків щодо якості медичної допомоги.

 

15 травня начальник Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області І.Стецюк провела робочу зустріч з головою ЛКК Білогірської ЦРЛ щодо аналізу причин підвищення захворюваності застрахованих осіб та вжиття заходів щодо недопущення їх росту.

 

15 травня начальник Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Л.Івасишена взяла участь в засіданні комісії по перевірці знань з питань охорони праці у працівників Деражнянської центральної районної аптеки № 13.

 

15 травня головний спеціаліст Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Грушко провела відкритий урок у Деражнянській школі №1 І-ІІІ ступенів на тему: «Охорона праці та безпека життєдіяльності».

 

16 травня страховий експерт з охорони праці Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Сандурська провела перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи щодо створення безпечних та нешкідливих умов у Чемеровецькому НВК №1, ЗОШ І-ІІІ ступенів, ліцей Чемеровецької районної ради.

 

16 травня страховий експерт з охорони праці Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Дехтярук взяв участь у роботі комісії по розслідуванню нещасного випадку, який стався у ПП «Вітал».

 

16 травня страховий експерт з охорони праці Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Дехтярук провів перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи щодо створення безпечних та нешкідливих умов у Старокостянтинівській ЦРЛ.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України