Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Співпраця Хмельницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області з медичними закладами Ярмолинецького району

21.05.2019

Заступник начальника Хмельницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області І.Чайковський провів робочу зустріч з в.о. головного лікаря Ярмолинецької центральної районної лікарні та сімейним лікарем Ярмолинецького районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

В ході зустрічі розглядались питання проведення аналізу якості експертизи тимчасової непрацездатності на рівні лікарів поліклініки, проведення аналізу помилок та недоліків щодо якості медичної допомоги, усунення причин тимчасової непрацездатності, термінів лікування з урахуванням ступеня тяжкості захворювання.

Разом з тим, наголошувалося про важливість здійснювати контроль за обґрунтованістю відбору і направлення працюючих осіб до реабілітаційних центрів і реабілітаційних відділень санаторно-курортних і спеціалізованих закладів охорони здоров’я, а також своєчасності направлення та якості представленої медичної облікової документації.

Досягнуто домовленостей щодо залучення представників відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області до участі у спільних нарадах з медичними працівниками з питань експертизи тимчасової непрацездатності.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України