Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

ЗАХОДИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

10.06.2019

 

03 червня страховий експерт з охорони праці Летичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Корчевний взяв участь у роботі комісії з навчання та перевірки знань з питань охорони праці у працівників ДП «Летичівське лісове господарство».

 

04 червня завідувач сектору - страховий експерт з охорони праці Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області М.Дубина взяв участь у роботі комісії по розслідуванню нещасного випадку, який стався у Хмельницькій дирекції акціонерного товариства «Укрпошта».

 

05 червня начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Даньковська провела семінар для представників органів місцевого самоврядування, які утворилися в результаті об`єднання територіальних громад області, на тему: «Надання матеріального забезпечення та страхових виплат застрахованим особам Фондом соціального страхування України».

 

05 червня страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик провів перевірку стану умов, безпеки охорони праці та профілактичної роботи щодо створення безпечних та нешкідливих умов праці у державному навчальному закладі «Теофіпольський аграрно-промисловий ліцей».

 

05 червня начальник Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області В.Василик взяв участь у засіданні «круглого столу» при Старокостянтинівському міськрайонному центрі зайнятості на тему: «Співпраця служби зайнятості з роботодавцями – шлях до вирішення їх кадрових проблем».

 

05 червня страховий експерт з охорони праці Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Божок провела перевірку стану умов і безпеки з охорони праці в Ізяславській центральній районній лікарні.

 

05 червня начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області С.Кіндзерський, заступник управління та фахівці відділів управління взяли участь в селекторній нараді щодо аналізу та оцінки результатів діяльності управлінь у першому кварталі 2019 року щодо забезпечення надходження страхових коштів, проведення перевірок страхувальників.

 

05 червня страховий експерт з охорони праці Кам’янець-Подільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області, С.Кондратюк надав практичну допомогу щодо впровадження та вдосконалення системи управління охороною праці в Управлінні охорони здоров’я Кам’янець-Подільської міської ради.

 

05 червня участь головного спеціаліста з медичної реабілітації та соціальних послуг Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області М.Швець в перевірці правильності використання та своєчасність повернення страхових коштів Фонду у Шепетівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №10 «Михайлик».

 

06 червня страховий експерт з охорони праці Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Божок провела перевірку стану умов і безпеки з охорони праці у КНП «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги».

 

06 червня страховий експерт з охорони праці Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Сандурська провела перевірку дотримання законодавства з питань охорони праці та соціального страхування, взяла участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці у Бедриковецькій сільській раді.

 

06 червня заступник начальника Хмельницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області  І.Чайковський та головний спеціаліст сектору по роботі зі страхувальниками О.Дубініна провели робочу зустріч з керівником підприємства-боржника РП «Лісовогринівецький» щодо строків погашення заборгованості по страховим внескам до Фонду соціального страхуванняУкраїни.

 

07 червня участь головного спеціаліста з медичної реабілітації та соціальних послуг Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області М.Швець в перевірці правильності використання та своєчасність повернення страхових коштів Фонду у Шепетівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №8 «Калинонька».

 

07 червня начальник Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області В.Василик та страховий експерт з охорони праці В.Дехтярук взяли участь у нагородженні переможців конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», що проходив у Старокостянтинівській дитячій художній школі.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України