Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Відбувся семінар з актуальних питань соціального захисту для профспілкового активу підприємства

11.06.2019

 

6 червня поточного року в актовому залі Волочиського машинобудівного заводу ПАТ „Мотор-Січ” проводився семінар голів цехових профспілкових організацій та профгрупоргів первинної профспілкової організації підприємства. У заході взяла участь начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області Н.Даньковська.

В ході виступу начальника відділу управління були висвітлені актуальні питання щодо надання матеріального забезпечення та соціальних послуг застрахованим особам та членам їх сімей, дотримання чинного законодавства при визначенні середньоденної допомоги для розрахунку матеріального забезпечення по вагітності і пологах, з тимчасової непрацездатності.

Під час семінару були також надані роз’яснення щодо оформлення протоколів комісії із соціального страхування та оплати лікарняних листків. Профспілковий актив підприємства задавав багато запитань на які отримали кваліфіковану відповідь. Семінар пройшов у формі діалогу, був досить інформативним та змістовним.

 

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України