Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

ЗАХОДИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

18.06.2019

10 червня страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик взяв участь у роботі комісії з навчання та перевірки знань з питань охорони праці у працівників ДНЗ «Теофіпольський професійний аграрно-промисловий ліцей».

 

10 червня страховий експерт з охорони праці Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Дехтярук взяв участь у роботі комісії по розслідуванню нещасного випадку, який стався у Полонській центральній районній лікарні ім. Н.С.Говорун.

 

10 червня начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Даньковська провела семінар для головних бухгалтерів інтернатних установ соціального захисту населення області, на тему: «Надання матеріального забезпечення та страхових виплат застрахованим особам Фондом соціального страхування України».

 

11 червня начальник відділу профілактики страхових випадків – головний страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області М.Литвицький прийняв участь у семінар-нараді на тему: «Розслідування нещасних випадків на виробництві», який відбувся на базі ДП «Подільський експертно-технічний центр Держпраці».

 

11 червня  завідувач сектору-страховий експерт з охорони праці Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області М.Дубина взяв участь у роботі комісії по розслідуванню нещасного випадку, який стався у ТОВ «Веснянка».

 

11 червня страховий експерт з охорони праці Летичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Корчевний провів перевірку стану умов, безпеки праці та проведення профілактичних заходів з цих питань у ФОП Дроздовський В.О.

 

11 червня страховий експерт з охорони праці Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Дехтярук надав організаційно-методичну допомогу щодо опрацювання та впровадження системи управління охороною праці у ТОВ «Альфа-Газ».

 

11-12 червня  страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик взяв участь в нараді по результатам розслідування нещасного випадку, який стався у філії «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП».

 

12 червня страховий експерт з охорони праці Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Дехтярук взяв участь у роботі комісії по розслідуванню нещасного випадку, який стався у ТОВ «Реді Гармент Технолоджі Україна».

 

12 червня начальник Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Л.Івасишена провела робочу зустріч з бухгалтерами підприємств, установ та організацій Віньковецького району, щодо порядку отримання матеріального забезпечення застрахованим особам за рахунок коштів Фонду та дотримання вимог чинного законодавства щодо загальнообов'язкового державного соціального страхування.

 

12 червня участь головного спеціаліста по роботі зі страхувальниками Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області М.Швець в перевірці правильності використання та своєчасність повернення страхових коштів Фонду у Шепетівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №11 «Дзвіночок».

 

12 червня заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Ломако та фахівці відділів управління взяли участь в селекторній нараді щодо організації участі страхових експертів з охорони праці у розслідуванні нещасних випадків та професійних захворювань в умовах дії нового Порядку розслідування та обліку.

 

12 червня заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Ломако та начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Н.Даньковська провели семінар для голів профспілкових організацій та скарбників ППО обласної організації профспілки працівників лісового господарства, на тему: «Надання матеріального забезпечення та страхових виплат застрахованим особам Фондом соціального страхування України».

 

13 червня страховий експерт з охорони праці Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Сандурська взяла участь у вдосконаленні та впровадженні системи управління охороною праці у ТОВ «Агрофірма ім.Слободяна».

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України