Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Фахівці управління та Деражнянського відділення діляться досвідом роботи з страхувальниками Віньковецького району

19.06.2019

Відповідно до плану роботи Деражнянського відділення Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області на ІI квартал поточного року у сесійній залі  Віньковецької селищної ради проведено семінар з питань дотримання  законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

У семінарі прийняли участь начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення управління виконавчої дирекції Фонду Ніна Даньковська, начальник Деражнянського відділення Івасишена Людмила, головний спеціаліст Деражнянського відділення Тетяна Марценюк, а також керівники, головні бухгалтери, голови комісій із соціального страхування підприємств, установ та організацій району.

Начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення управління виконавчої дирекції Фонду Ніна Даньковська проінформувала про надання матеріального забезпечення застрахованим особам, страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей, які проводяться за рахунок коштів Фонду.

Тетяна Марценюк розповіла про порядок направлення застрахованих осіб після перенесених захворювань і травм у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів для отримання лікування за рахунок коштів Фонду.

Крім того, начальником відділення наголошено на виконання своїх обов'язків членів комісій із соціального страхування та недопущення зловживань щодо видачі та оплати листків непрацездатності.

На усі питання учасників було надано ґрунтовні відповіді.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України