Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

ЗАХОДИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

24.06.2019

У період з 18 по 21 червня в управлінні та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

 

18 червня страховий експерт з охорони праці Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Дехтярук надав організаційно-методичну допомогу щодо опрацювання та впровадження системи управління охороною праці у ПП «Вікам».

 

18 червня страховий експерт з охорони праці Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Дехтярук взяв участь у роботі комісії по розслідуванню нещасного випадку, який стався у ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика».

 

19 червня страховий експерт з охорони праці Славутського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Лясковський взяв участь у роботі комісії з навчання та перевірки знань з питань охорони праці у працівників ТОВ «Волиньтабак».

 

19 червня страховий експерт з охорони праці Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Дехтярук взяв участь у роботі комісії по розслідуванню нещасного випадку, який стався у ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Хмельницької області.

 

19 червня страховий експерт Летичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду В.Корчевний провів перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи щодо створення безпечних та нешкідливих умов у ФОП Кінзерська І.О.

 

19 червня головним спеціалістом Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Грушко проведено провела перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи щодо створення безпечних та нешкідливих умов у ФОП Гнатюк В.А.

 

19 червня головний спеціаліст відділу роботи з потерпілими та страхувальниками Хмельницького відділення Н.Туріца взяла участь у засіданні комісії при Ярмолинецькій РДА з розгляду питань, пов’язаних з наданням населенню району субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми та призначення/відновлення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

 

19 червня завідувач сектору-страховий експерт з охорони праці Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області М.Дубина взяв участь у роботі комісії по розслідуванню нещасного випадку, який стався у АТ «Хмельницькобленерго».

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України