Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Семінар - нарада з питань, що стосуються нарахування, призначення та виплати матеріального забезпечення

27.06.2019

В Теофіпольській селищній раді відбувся семінар – нарада з керівниками, бухгалтерами та головами комісій із соціального страхування підприємств, установ та організацій Теофіпольського району з питань правильності нарахування, призначення та виплати матеріального забезпечення. У заході взяли участь начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Даньковська та начальник Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області І.Стецюк.

Семінар-нараду відкрила начальник Теофіпольського відділення, У своєму виступі І.Стецюк розповіла пріорітетні завдання Фонду та проінформувала присутніх про підсумки діяльності Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області за I квартал 2019 року.

Начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Даньковська розповіла про зміни, що відбулися у чинному законодавстві при нарахуванні та виплатах матеріального забезпечення застрахованим особам за кошти Фонду соціального страхування України. Під час семінару були також надані роз’яснення щодо оформлення протоколів комісії із соціального страхування та оплати лікарняних листків, наведені приклади проблемних питань, по яких найчастіше страхувальниками допускаються порушення законодавства.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України