Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Співпраця Летичівсько відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області з роботодавцями і застрахованими особами щодо реабілітації працівників

04.07.2019

В Старосинявській центральній районній лікарні проведено нараду з лікарями ЦРЛ на тему: «Співпраця Фонду із роботодавцями і застрахованими особами щодо реабілітації працівників». На заході були присутні: головний лікар ЦПМСД Н.Ананьєва; головний лікар ЦРЛ В.Макогонський; головний лікар поліклініки М.Будзиган; лікарі; обслуговуючий перонал; страховий експерт Летичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Корчевний.

Страховий експерт Летичівського відділення управління проінформував присутніх, що працевлаштована особа має право на проходження курсу реабілітації на базі санаторно-курортних закладів за кошти Фонду за наявності медичних показів. З початку року за кошти Фонду соціального страхування України медичною реабілітацією після перенесених захворювань і травм було забезпечено близько 11,4 тис. застрахованих осіб та їх дітей.

Також, довів до відома про зміни з 1 січня 2018 року, а саме: механізм забезпечення реабілітаційним лікуванням за кошти Фонду соціального страхування України було реформовано та переведено на адресність. Застрахованим особам надано можливість самостійно обирати санаторно-курортний заклад для проходження відновного лікування, путівки було замінено на тристоронні договори, а право направляти пацієнтів для проходження реабілітації отримали всі заклади охорони здоров’я України, що мають відділення для стаціонарного лікування тощо.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України