Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

ЗАХОДИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

15.07.2019

08 липня страховий експерт з охорони праці Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Сандурська взяла участь у вдосконаленні та впровадженні системи управління охороною праці у Чемеровецькому районному центрі зайнятості.

 

08 липня страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик взяв участь у вдосконаленні та впровадженні системи управління охороною праці у КП Теофіпольському виробничому управлінні житлово-комунального господарства.

 

09 липня головний спеціаліст з медичної реабілітації та соціальних послуг Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Грушко взяла участь в роботі комісії із соціального страхування Деражнянської центральної районної лікарні щодо обгрунтованості рішень про призначення матеріального забезпечення та надання соціальних послуг застрахованим особам.

 

09 липня начальник відділу по роботі зі страхувальниками О.Слугоцька взяла участь у засіданні комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та робочої групи зі сприяння легалізації «тіньової» зайнятості населення та «тіньової» заробітної плати.

 

10 липня страховий експерт Летичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Корчевний взяв участь у вдосконаленні та впровадженні системи управління охороною праці у ФОП Туркота Ф.Ф.

 

11 липня страховий експерт Дунаєвецького відділення управління виконачої дирекції в Хмельницькій області В.Чаплінський провів перевірку стану умов і безпеки праці, дотримання вимог чинного законодавства з охорони праці та провів профілактичні заходи із запобігання травматизму в Новоушицькій центральній районній лікарні.

 

11 липня страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик взяв участь у роботі комісії по зменшенню розміру одноразової допомоги у ТОВ науково-виробничії агрофірмі «Перлина Поділля».

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України