Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Засідання постійно діючої комісії Хмельницької міської ради за участю Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області

23.07.2019

У Хмельницькій міській раді відбулось засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та робочої групи зі сприяння легалізації «тіньової» зайнятості населення та «тіньової» заробітної плати.

Відповідно до рішення Хмельницького виконавчого комітету до складу комісії було включено начальника Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області В.Лаврентіва. У роботі даної комісії Хмельницького міськвиконкому взяла участь начальник відділу по роботі зі страхувальниками Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області О.Слугоцька.

Засідання комісії проводилось під головуванням заступника міського голови Андрія Бондаренка. Учасники комісії обговорили питання щодо виходу бізнесу з тіні та легалізація трудових відносин, погашення заборгованості з виплати заробітної плати та погашення заборгованості по сплаті податків.

На засіданні також була присутня ліквідатор підприємства, яке має заборгованість перед управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області щодо капіталізованих платежів. З ініціативи ліквідатора щодо підприємства було порушено кримінальну справу, триває ліквідпроцедура.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України