Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

ЗАХОДИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

29.07.2019

У період з 22 по 26 липня в управлінні та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

 

22 липня участь страхового експерта з охорони праці Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Божок в перевірці стану умов, безпеки праці та проведення профілактичних заходів з цих питань у ФОП Криворчук В.М.

 

22 липня страховий експерт з охорони праці Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Сандурська взяла участь в роботі комісії по розслідуванню нещасного випадку, який стався у ПРАТ «Городоцький елеватор Суффле».

 

23 липня страховий експерт Летичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Корчевний взяв участь у вдосконаленні та впровадженні системи управління охороною праці у ФОП Гноянко О.В.

 

23 липня страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик провів перевірку стану умов і безпеки праці, дотримання вимог чинного законодавства з охорони праці та провів профілактичні заходи із запобігання травматизму у КП «Водоканал».

 

24 липня головний спеціаліст з медичної реабілітації та соціальних послуг Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Грушко провела перевірку стану умов, безпеки праці та проведення профілактичних заходів з цих питань у ФОП  Сенчук М.П.

 

26 липня страховий експерт з охорони праці Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Сандурська провела перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичну роботу, надала організаційно-методичну допомогу щодо опрацювання та впровадження системи управління охороною праці в Управлінні соціального захисту населення Городоцької РДА.

 

26 липня страховий експерт з охорони праці Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Сандурська взяла участь в роботі комісії по розслідуванню нещасного випадку, який стався у ПРАТ «Городоцький елеватор Суффле».

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України