Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

ЗАХОДИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

12.08.2019

05 серпня страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик взяв участь у вдосконаленні та впровадженні системи управління охороною праці у ПП «Добрий хліб».

 

06 серпня участь головного спеціаліста з медичної реабілітації та соціальних послуг Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області М.Швець в перевірці правильності використання та своєчасність повернення страхових коштів Фонду у Шепетівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №7 «Дюймовочка».

 

06 серпня головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Грушко провела засідання «круглого столу» за участю трудового колективу ФГ «Сарат» тему: «Організаційні заходи з питань охорони праці щодо попередження виробничого травматизму».

 

06 серпня страховий експерт з охорони праці Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Сандурська провела перевірку стану умов і безпеки праці, надала організаційно-методичну допомогу щодо опрацювання та впровадження системи управління охороною праці у ПРАТ «Городоцький  елеватор Суффле».

 

07 серпня страховий експерт з охорони праці Хмельницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Свірепов у роботі комісії із спеціального розслідування нещасного випадку, який стався у ТОВ «Волочиськ-Агро».

 

08 серпня страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик провів перевірку стану умов, безпеки праці та проведення профілактичних заходів з цих питань у ПП «Вавітал».

 

09 серпня начальник Хмельницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області О.Повадюк провів робочу зустріч з керівником відділу культцри і туризму Волочиської міської ради з метою з`ясування причин росту кількості днів захворюваності по тимчасовій непрацездатності застрахованих осіб за І півріччя 2019 року.

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України