Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Співпраця Летичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області зі Старосинявським центром первинної медико-санітарної допомоги

19.08.2019

У Старосинявському центрі первинної медико-санітарної допомоги за участю лікарів установи та головного спеціаліста перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Летичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Тетяни Сороки проведено семінар.

На порядку денному були висвітлені важливі питання сьогодення - надання матеріального забезпечення та соціальних послуг застрахованим особам та членам їх сімей, дотримання чинного законодавства при визначенні середньоденної допомоги для розрахунку матеріального забезпечення по вагітності і пологах, з тимчасової непрацездатності.

Під час семінару були також надані роз’яснення та роздані зразки щодо оформлення протоколів комісії із соціального страхування, особлива увага була приділена оплаті лікарняних листків, порядку направлення на реабілітаційне лікування. Семінар пройшов у формі діалогу, був досить інформативним та змістовним.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України