Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

ЗАХОДИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

27.08.2019

У період з 19 по 23 серпня в управлінні та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

 

20 серпня головний спеціаліст Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Грушко провела перевірку стану умов, безпеки охорони праці та профілактичної роботи щодо створення безпечних та нешкідливих умов праці в Маниковецькій сільській раді.

 

20 серпня завідувач сектору - страховий експерт з охорони праці Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області М.Дубина провів перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи щодо створення безпечних та нешкідливих умов праці у Хмельницькій філії АТ «Ощадбанк».

 

20 серпня страховий експерт з охорони праці Славутського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Лясковський провів перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у ПП «Славута-Юнікс».

 

20-21 серпня страховий експерт Летичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду В.Корчевний  провів перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи щодо створення безпечних та нешкідливих умов у селянському (фермерському) господарстві «Гамалія».

 

22 серпня страховим експертом з охорони праці Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Сандурською проведено перевірку стану охорони праці та профілактичної роботи у ТОВ «Автотранс Поділля», наданно зразки документів для впровадження СУОП в установі.

 

22 серпня головний спеціаліст з медичної реабілітації та соціальних послуг Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області М.Швець провела перевірку правильності використання та своєчасність повернення страхових коштів Фонду у Шепетівській колективно-коперативній будівельній організації «Райагробуд».

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України