Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

ЗАХОДИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

02.09.2019

27 серпня головний спеціаліст Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Грушко провела зустріч із головою комісії із соціального страхування Вовковинецької селищної ради щодо аналізу причин підвищення захворюваності застрахованих осіб та про вжиті заходи щодо недопущення необґрунтованого їх росту.

 

27 серпня страховий експерт Летичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду В.Корчевний провів консультацію щодо впровадження системи управління охороною праці в селянському (фермерському) господарстві «Гамалія».

 

28 серпня начальник Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області І.Стецюк провела робочу зустріч з головою ЛКК Білогірської ЦРЛ в ході якої обговорено проблемні питання щодо відбору та направлення застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів.

 

28 серпня страховий експерт з охорони праці Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області В.Дехтярук провів перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти».

 

28 серпня завідувач сектору - страховий експерт з охорони праці Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області М.Дубина провів перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи щодо створення безпечних та нешкідливих умов праці у ТОВ «Хмельницькзалізобетон».

 

29 серпня страховий експерт з охорони праці Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області В.Дехтярук провів консультацію щодо впровадження системи управління охороною праці у ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти».

 

29 серпня страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик провів робочу зустріч з працівниками СТДВ «В’язовець» з питань профілактики травматизму та  організації охорони праці на підприємстві.

 

30 серпня страховим експертом з охорони праці Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Сандурською проведено перевірку стану охорони праці та профілактичної роботи у Городоцькому БТІ.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України