Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Основні питання з охорони праці для ветеринарних лікарів під час виконання службових обов'язків

04.09.2019

Відповідно до плану роботи Летичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області на ІII квартал поточного року страховим експертом з охорони праці В.Корчевним проведено семінар-нараду для ветеринарних лікарів Старосинявської ветеринарної лікарні на тему «Основні питання з охорони праці під час виконання службових обовязків».

DSCF1216

Виступаючий ознайомив учасників семінару з аналітичними даними виробничого травматизму в Хмельницькій області, зокрема у Летичівському і Старосинявському районах. Наголосив на важливості профілактичних заходів з охорони праці, належної організації роботи на підприємствах, установах та організаціях з дотриманням вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці.

В.Корчевний також навів приклади нещасних випадків, які трапились через недотримання номативно-правових актів з питань охорони праці на субєктах господарювання різних сфер діяльності в області, які визнані винуватими в допущенні порушень.

Підсумовуючи виступ, страховий експерт підкреслив необхідність посилення роботи щодо удосконалення системи управління охорони праці в установі, проведення профілактичних інформаційно-розяснювальних заходів щодо запобігання нещасних випадків.

У ході семінару було обговорено нову редакцію Порядку розслідування та обліку нещасних випадків та аварій на виробництві.

Учасники заходу взяли активну участь в проведенні семінару, на поставлені питання отримали грунтовні відповіді.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України