Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

ЗАХОДИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

09.09.2019

02-03 вересня страховий експерт Летичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду В.Корчевний провів перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи щодо створення безпечних та нешкідливих умов у ФОП Семенюк В.О.

 

03 вересня завідувач сектору - страховий експерт з охорони праці Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області М.Дубина провів перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи щодо створення безпечних та нешкідливих умов у «ТОВ «Гамма-Фарм».

 

04 вересня страховий експерт з охорони праці Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Дехтярук провів перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у ТОВ «ВЕСТ НЕТВОРК».

 

04-05 вересня страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик провів перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи щодо створення безпечних та нешкідливих умов праці у ПрАТ «Ямпільська ПМК-182».

 

05 вересня страховий експерт з охорони праці Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Дехтярук надав організаційно-методичну допомогу щодо опрацювання та впровадження системи управління охороною праці у ТОВ «ВЕСТ НЕТВОРК».

 

05-06 вересня начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області С.Кіндзерський провів дводенний семінар-нараду з начальниками відділів та відділень управління з питань забезпечення виконання показників статутної діяльності управління та відділень управління.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України