Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

Селекторна нарада з актуальних питань діяльності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області

11.09.2019

11 вересня відбулась селекторна нарада з питань здійснення контролю за використанням роботодавцями коштів Фонду соціального страхування України з застосуванням ІР телефонів.

Захід пройшов під головуванням начальника управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Сергія Кіндзерського, за участю заступника начальника управління Наталії Ломако, начальника відділу аналізу та контролю за використанням роботодавцями коштів Фонду Юрія Мельника. Також до участі в нараді були запрошені начальники відділень управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області, керівники підрозділів по роботі зі страхувальниками та відповідні профільні фахівці відділень управління.

Вступне слово промовив начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області С.Кіндзерський та доніс до відома актуальні питання функціонування управління та його відділень.

В ході наради про основні задачі управління та його  відділеннь щодо аналізу та контролю за використанням роботодавцями коштів Фонду доповіла заступник начальника управління Н.Ломако.

Начальник відділу аналізу та контролю за використанням роботодавцями коштів Фонду Ю.Мельник акцентував увагу учасників семінару на виконанні плану перевірок III кварталу 2019 року. По управлінню заплановано перевірити 103 страхувальника, з яких 68 страхувальників в липні-серпні та 35 страхувальниквів в вересні.

Також Ю.Мельник звернув увагу на вимоги до формування плану-графіка перевірок на IV квартал 2019 року. Здійснив аналіз результатів проведених перевірок та якості оформлення відповідних документів.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України