Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

ЗАХОДИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

16.09.2019

10 вересня страховий експерт з охорони праці Кам’янець-Подільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області С.Кондратюк надав організаційно-методичну допомогу щодо опрацювання та впровадження системи управління охороною праці у ПП «Іннатекс».

 

10 вересня участь головного спеціаліста з медичної реабілітації та соціальних послуг Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області М.Швець в перевірці правильності використання та своєчасність повернення страхових коштів Фонду у ПРАТ «Шепетівське АТП 16807».

 

11 вересня начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області С.Кіндзерський, заступник начальника управління Н.Ломако, начальник відділу аналізу та контролю за використанням роботодавцями коштів Фонду Ю.Мельник, начальники відділень управління, керівники підрозділів по роботі зі страхувальниками та відповідні профільні фахівці відділень управління взяли участь у селекторній нараді із застосуванням ІР телефонів з питань здійснення контролю за використанням роботодавцями коштів Фонду соціального страхування України.

 

11 вересня страховий експерт Летичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Корчевний надав організаційно-методичну допомогу щодо опрацювання та впровадження системи управління охороною праці у ФОП Семенюк В.О.

 

11 вересня участь страхового експерта з охорони праці Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Божок в перевірці стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи щодо створення безпечних та нешкідливих умов у ФОП Альмяшов Р.О.

 

11 вересня завідувач сектору - страховий експерт з охорони праці Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області М.Дубина провів перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи щодо створення безпечних та нешкідливих умов праці у колегіумі ім. Володимира Козубняка.

 

11 вересня страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик надав організаційно-методичну допомогу щодо опрацювання та впровадження системи управління охороною праці у ТОВ «Теофіпольсільбуд».

 

12 вересня страховий експерт з охорони праці Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Дехтярук провів перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у СТОВ «Новий шлях».

 

12 вересня страховий експерт з охорони праці Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Дехтярук взяв участь у вдосконаленні та впровадженні системи управління охороною праці у СТОВ «Новий шлях».

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України