Управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області
Головна » Анонси та новини » Новини

ЗАХОДИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

23.09.2019

16 вересня начальник Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області І.Стецюк провела робочу зустріч з головою  комісії із соціального страхування відділу освіти Теофіпольської РДА та головою комісії із соціального страхування КНП «Теофіпольська ЦРЛ» для з’ясування причин, що вплинули на показники тимчасової непрацездатності, аналізу їх зростання.

 

17-20 вересня участь начальника управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області С.Кіндзерського, начальника відділу профілактики страхових випадків - головного страхового експерта з охорони праці М.Литвицького та збірної команди Хмельницької області у фінальних змаганнях VII Всеукраїнської спартакіади        «Сила духу» серед потерпілих від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань .

 

17 вересня участь головного спеціаліста з медичної реабілітації та соціальних послуг Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області М.Швець в перевірці правильності використання та своєчасність повернення страхових коштів Фонду у ДП «Шепетівське лісове господарство».

 

17 вересня страховий експерт з охорони праці Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду В.Сандурська взяла участь в перевірці стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи з охорони праці, надала організаційно-методичну допомогу щодо опрацювання та впровадження системи управління охороною праці у Юрковецькому ДНЗ «Сонечко».

 

17 вересня страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик провів перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи з охорони праці у ТОВ «Теофіпольсільбуд».

 

17 вересня начальник Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області І.Стецюк провела робочу зустріч з в.о.головного лікаря Білогірської ЦРЛ, з питань зменшення рівня захворюваності серед працюючого населення, посилення контролю за видачею листків непрацездатності застрахованим особам, дотримання вимог нормативних документів щодо їх заповнення, підвищення відповідальності лікарів за обґрунтованість видачі листків непрацездатності.

 

17-18 вересня страховий експерт Летичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Корчевний здійснив перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи з охорони праці у Адампільській загальноосвітній школі I-III ступенів.

 

18 вересня робоча зустріч  начальника Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Лаврентіва з начальником Управління охорони здоров'я Хмельницької міської ради  Б.Ткачем з питань контролю за видачою  листків непрацездатності застрахованим особам медичними закладами, посилення контролю за видачею листків непрацездатності, обговорили причини, що вплинули на показники тимчасової непрацездатності та спільні дії по зменшенню вказаних показників.

 

18 вересня начальник Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області І.Стецюк провела робочі зустрічі з головним лікарем КНП «Теофіпольський ЦПМСД»,  головним лікарем КНП «Теофіпольська ЦРЛ» на яких обговорили шляхи зменшення рівня захворюваності серед працюючого населення, посилення контролю за видачею документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, дотримання вимог нормативних документів щодо їх заповнення, підвищення відповідальності лікарів за обґрунтованість видачі листків непрацездатності.

 

19 вересня страховий експерт з охорони праці Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Дехтярук провів перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у ПП «СТРОЙ-СЕРВІС- 999». 

 

20 вересня страховий експерт з охорони праці Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Дехтярук надав організаційно-методичну допомогу щодо опрацювання та впровадження системи управління охороною праці у НВК №1 ЗОШ І ступеня ДНЗ №5 Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

 

19 вересня завідувач сектору - страховий експерт з охорони праці Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області М.Дубина взяв участь у роботі комісії по розслідуванню нещасного випадку, який стався у в Хмельницькій міській дитячій лікарні.

 

20 вересня участь страхового експерта з охорони праці Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Сандурської в перевірці стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи з охорони праці, надання організаційно-методичної допомоги щодо опрацювання та впровадження системи управління охороною праці у ДП «Оздоровчий комплекс «Поділля» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України»

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України